اجتماع 12 هزار نفري بسيجيان اروميه برگزار شد

اروميه - ايرنا - همزمان با سالروز تشكيل بسيج مستضعفين اجتماع بسيجيان با حضور بيش از 12 هزار نفر بسيجي با عنوان شكوه ايستادگي روز پنجشنبه در اروميه برگزار شد.

فرمانده سپاه شهداي آذربايجان غربي در اين مراسم با تبريك فرا رسيدن سالروز تشكيل بسيج مستضعفين گفت: امروز همه ملت اسلامي از نظر عقلي، شرعي و عرفي مجاز هستند تا در برابر استكبار قد علم كرده و تسليم نشوند.
سردار عابدين خرم با بيان اينكه هدايت هاي رهبر معظم انقلاب موجب روسفيدي ملت ايران در جهان شده است، افزود: مذاكره در موضوع هسته اي مطابق با منشور و فرمايش مقام معظم رهبري بايد باشد و نه در ابعاد و موضوع ديگري چراكه امروز دشمنان به دنبال نفوذ در كشور به هر طريق ممكن هستند.
وي اظهار كرد: دشمنان و استكبار به دنبال نفوذ در كشور از طريق تاثيرگذاري در نخبگان و تصميم گيران هستند و با پخش برنامه هاي ماهواره اي و انحراف اعتقادات ملت ايران در تلاشند تا معروف را منكر و منكر را معروف جلوه دهند.
فرمانده سپاه شهداي آذربايجان غربي بيان كرد: پايگاه هاي بسيج امروز بهترين مكان براي تربيت نيروهاي اسلامي و ارزشي هستند و بايد اين پايگاه ها مكاني براي پرورش افراد علاقه مند به فرهنگ و هويت ديني اسلامي باشند و مردم بتوانند با خيالي آسوده فرزندان خود را به اين پايگاه ها بفرستند.
وي اظهار كرد: در عرصه استكبار ستيزي جبهه اسلام و استكبار رو در روي هم واقع شده اند و افرادي كه در خط مقدم ايفاي نقش مي كنند، بسيجيان هستند.
سردار خرم با بيان اينكه مصداق بارز استكبار، آمريكاست، افزود: اين كشور استعماري به همراه اسرائيل غاصب در مقابل امت اسلامي صف آرايي كرده و اين دو خود را بالاتر از همه مي بينند و انسان هاي حق مدار را كه از خود و كشورشان در صدد دفاع بر آيند را قبول نمي كنند.
امروز، پنجم آذر مصادف با سالروز تشكيل بسيج مستضعفين با فرمان امام خميني (ره) است.
بسيج مستضعفين در سال 58 تاسيس شد.
2093/7125