مقیمی: گزارش حادثه ورامین آماده شد/ با اخلال درتجمعات قانونی باید برخورد مناسب شود

تهران-ایرنا- معاون سیاسی وزیر كشور با اشاره به حادثه ایجاد شده در ورامین كه منجر به برهم خوردن یكی از مراسم های قانونی شد، گفت: گزارش این حادثه از سوی استاندار تهران تهیه شده و در دست بررسی است.

محمد حسین مقیمی عصر پنجشنبه در حاشیه مراسم ترحیم خواهر رئیس سازمان ثبت احوال كشور در جمع خبرنگاران با بیان این مطلب افزود:عده ای به صورت قانونی در حال فعالیت هستند و حق شان است كه حمایت شوند.
وی درباره اینكه چه برخوردی بایستی انجام پذیرد تا مردم شاهد تكرارچنین اتفاقاتی در ایام پیش رو نباشند‌؟ اظهاركرد: احزاب و گروههای كه به صورت قانونی فعالیت می كنند و عده ای هم به صورت غیرقانونی این مراسم را برهم می زنند و كار خلاف قانون می كنند كه باید برخورد مناسب با آن ها شود.
وی تصریح كرد: باید برخورد مناسب با برهم زنندگان مراسم ها و تجمعات قانونی انجام گیرد تا كسی به خودش اجازه ندهد جلسات قانونی را برهم بریزد.
مقیمی خاطرنشان كرد: مسوول رسیدگی، شناسایی و برخورد با چنین عواملی كه به برهم زدن مراسم ها مبادرت می ورزند دستگاه قضا است.
به گزارش ایرنا، چندی پیش مراسم قانونی یكی از احزاب اصلاح طلب كه در شهرستان ورامین و با حضور موسوی لاری برگزار شد از جانب عده ای از شهروندان این شهرستان برهم خورد كه موجبات نارضایتی مسوولان وزارت كشور و احزاب را بدنبال داشت.
سیام**7261** 1724