فرمانده لشكر خاتم الانبیاء: هدف از تشكیل داعش نا امن كردن ایران اسلامی است

تهران- ایرنا- فرمانده لشكر عملیاتی خاتم الانبیاء گفت: هدف دشمنان اسلام از تشكیل داعش فقط ناامن كردن ایران اسلامی است.

سردار حسین الماسی روز پنجشنبه در اجتماع اقتدار بسیجیان قرچك كه در گلزار شهدای گمنام این شهرستان برگزار شد اظهار كرد: امروز دشمنان قسم خورده نظام مقدس جمهوری اسلامی تلاش دارند تا با ایجاد ابهام در علل حمایت ایران اسلامی از جبهه مقاومت سوریه و عراق جلوی شكست های داعش را بگیرد.
وی افزود: وقتی آمریكا در جریان برنامه صلح خاورمیانه نتوانست به اهداف خود دست یابد، تلاش كرد كه حزب الله لبنان را نابود كند كه همگان شاهد بودند اسرائیل در جریان جنگ 33 روزه نیز با شكست مفتضحانه ای روبه رو شد.
وی گفت: وقتی آمریكا در جریان توطئه خلع سلاح حزب الله نیز با شكست مواجه شد تلاش كرد تا با بهره گیری از حمایت های مالی عربستان و قطر مولود نامباركی به نام داعش را تشكیل دهد تا با بهره گیری از برخی از افراد ضد انقلاب ساختگی، فعالیت های ایران را كانالیزه كرده و در مقابل صدور انقلاب اسلامی ایران سد ایجاد كند.
الماسی افزود: استكبار جهانی تلاش كرد تا با فعال كردن ضد انقلاب در جنوب شرق كشور، بیش از 600كیلومتر فاصله میان زاهدان و چابهار را ناامن كند و به واسطه فعالیت ریگی معدوم، مردم را به شهادت برساند تا مرزهای ایران اسلامی ناامن شود.
وی ادامه داد: شعار داعش، پیروزی در سایه ایجاد رعب و وحشت است و به واسطه این شعار تلاش می كنند افراد را با فجیع ترین حالت به قتل برسانند تا بتوانند به اهداف خود دست یابند.
فرمانده لشكر عملیاتی خاتم الانبیاء گفت: داعش تصور می كرد كه می تواند در كمترین زمان بغداد را تصرف كند و در یك هزار و 300 كیلومتر ضلع غربی ایران مستقر شود ولی به لطف خدا و هوشیاری آیت الله سیستانی این توطئه استكبار جهانی نیز خنثی شد.
وی افزود: دشمن تلاش داشت تا در مرزهای ایران مستقر شود كه به لطف خداوند متعال و فرهنگ بسیج این توطئه ها خنثی شد و دشمنان اسلام ناب محمدی نتوانستند به اهداف شوم خود دست یابند.
الماسی گفت: استكبار جهانی با ایجاد گروه های تروریستی داعش تنها هدف زمین گیر كردن اسلام ناب محمدی را دنبال می كند ولی امروز به واسطه ایثار نیروهای مردمی عراق و مردم غیور سوریه، تمامی این توطئه ها خنثی شده است.
تهرام/7254//1348