هیات مدیره جدید نظام مهندسی ساختمان كرمان آغاز به كار كرد

كرمان - ایرنا - اعتبار نامه اعضای هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان كرمان در دوره هفتم به اعضای جدید هیات مدیره تقدیم شد.

به گزارش ایرنا مدیركل اداره راه و شهرسازی كرمان و رئیس هیات قائم مقامی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان روز پنجشنبه در این آئین گفت: اعضای هیات مدیره دوره هفتم كه انتخاب شدند افراد پرتلاش، با تجربه، دارای سابقه درخشان و بیشتر آنان از اساتید و نخبگان دانشگاهی هستند.
خداداد مقبلی افزود: 55 نفر از افراد دارای صلاحیت در هفتمین دوره انتخابات سازمان نظام مهندسی ساختمان استان كرمان نامزد شدند كه از این تعداد 13 نفر به عنوان اعضای اصلی هیات مدیره و شماری هم به عنوان اعضای علی البدل انتخاب شدند.
وی گفت: با تقدیم اعتبارنامه های اعضای جدید، كار هیات مدیره دوره هفتم از امروز شروع می شود.
وی با قدردانی از هیات قائم‌مقامی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان كرمان كه حدود چهار ماه مسئولیت این حوزه را بر عهده داشت افزود: هیات مدیره های پیشین سازمان نظام مهندسی نیز اقدامات خوبی را انجام داده اند.
مدیركل راه و شهرسازی استان كرمان بیان كرد: منتخبان دوره هفتم با تلاش و پشتكار، كارها و برنامه های باقی مانده را پیگیری و مشكلات را حل كنند چرا كه با توجه به تاكیداتی كه در حوزه پدافند غیرعامل است، هنوز كاری در این زمینه انجام نشده و همچنین در حوزه اقتصاد مقاومتی كارهای زیادی وجود دارد كه هیات مدیره جدید، این امور مهم را با پیگیری و حساسیت بالایی مدنظر قرار دهد.
وی گفت: امیدواریم در این دوره بتوانیم در راستای ساماندهی امور نظام مهندسی ساختمان استان گام های موثری برداریم و اعضای هیات مدیره جدید با تعامل و همفكری كه با كل اعضا، مجمع مهندسین و اداره كل راه و شهرسازی دارند مسائل و مشكلات موجود را برطرف كنند.
این آئین با حضور منوچهر شیبانی اصل مدیركل دفتر سازمان‌های نظام مهندسی و تشكل‌های حرفه‌ای وزارت راه و شهرسازی و جمعی از مسئولان در سالن اجتماعات اداره كل راه و شهرسازی استان كرمان برگزار شد.
7429/3028