امام جمعه كرمانشاه:ارمغان بسيج براي كشورعزت و اقتدار در عرصه هاي بين المللي بوده است

كرمانشاه - ايرنا - نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه كرمانشاه گفت: بسيج ارمغان و دستاوردهاي زيادي براي كشورمان به همراه داشته است كه از مهمترين آن ها عزت و اقتدار در عرصه بين المللي بوده است.

به گزارش خبرنگار ايرنا، آيت الله مصطفي علما روز پنجشنبه و در صبحگاه مشترك گردان هاي بسيجي استان كه با عنوان گردهمايي شكوه ايستادگي در سپاه نبي اكرم (ص) استان كرمانشاه برگزار شد، اظهار كرد: اگر امروز در مجامع جهاني حرف هاي زيادي براي گفتن داريم به خاطر وجود روحيه و تفكر بسيجي در بين اقشار مختلف جامعه و نيروهاي مسلح و مسئولان ماست.
وي افزود: درايت حضرت امام (ره) در تشكيل بسيج 20 ميليوني سبب شد تا امروز ايران اسلامي از پشتوانه عظيمي به نام بسيج برخوردار باشد كه با روحيه اي جهادي در عرصه هاي مختلف افتخارات كم نظيري را براي كشور به ارمغان آورده اند.
آيت الله علما يادآورشد: به تعبير امام راحل (ره) بسيج خاكريز مستحكم نظام و انقلاب اسلامي است كه از همان ابتداي شكل گيري خدمات بسيار خوبي را به مردم و كشورمان ارائه كرد.
امام جمعه كرمانشاه در ادامه گفت: مي توان بسيج را به اقيانوس بي انتهايي تشبيه كنيم كه سرشار از فضائل، خوبي ها و اخلاص است كه روز به روز هم بر اين خصوصيات نيكو افزوده مي شود.
وي گفت: بسيج امروز اعتباري به كشور و نظام بخشيده كه با هيچ چيز قابل مقايسه نبوده و نيست و مطمئنا تا زماني كه اين نيروي مخلص در صحنه باشد دشمنان فكر تعرض به خاك كشورمان را نيز نمي تواند در سر بپروراند.
آيت الله علما با بيان اينكه بسيج روحيه ايثار، از خودگذشتگي و مقاومت را در جامعه ترويج داده است، يادآورشد: اين روحيه و فرهنگ باعث شده به پيشرفت هايي دست پيدا كنيم كه دشمنان در خواب هم نمي ديدند.
وي در پايان اظهار كرد: 37 سال از عمر تشكيل بسيج مي گذرد و همه ساله نيز بر نشاط و پويايي آن افزوده مي گردد كه اين بيانگر جايگاه بسيار رفيع آن نزد آحاد مختلف مردم است.
7458/8066