يكي از وظايف مهم و اصلي بسيج مقابله با تهديدهاي بيروني دشمنان است

كرمانشاه - ايرنا - استاندار كرمانشاه يكي از وظايف مهم و اصلي بسيج در اين مقطع از سال را مقابله با تهديدهاي بيروني دشمنان عنوان كرد و گفت: حضور فعال بسيج در اين عرصه مايه دلگرمي و اميد براي نظام اسلامي و ملت آگاه ماست.

به گزارش خبرنگار ايرنا، اسدالله رازاني روز پنجشنبه در صبحگاه مشترك گردان‌ هاي بسيجي استان كرمانشاه كه در سپاه حضرت نبي اكرم (ص) كرمانشاه برگزار شد، اظهار كرد: ايران اسلامي بعد از پيروزي انقلاب همواره در معرض تهديد بيگانگان و دشمنان قرار داشته كه همين امر مي طلبد نيرويي مانند بسيج به صورت جدي وارد عمل شده و در برابر اين تهديدات بخصوص تهديدات خارجي ايستادگي كند.
وي افزود: تجربه به خوبي نشان داده انقلاب اسلامي ما هرقدر موفق ترعمل كرده دشمنانش بيشتر درصدد ضربه زدن به آن برآمده اند و در اين راستا از هيچ تلاشي نيز فروگذار نكرده اند.
رازاني خاطرنشان كرد: وجود همين عامل مي طلبد تا ما آمادگي خود را افزايش داده و با تجهيز نيروهايي نظير بسيج آماده پاسخگويي به تهديدات دشمنان باشيم كه خوشبختانه اين آمادگي هم اكنون در عالي ترين سطح آن وجود دارد.
استاندار كرمانشاه تاكيد كرد: تا زماني كه بسيج وجود دارد دشمن فكر تعرض به اين سرزمين را نمي تواند در سر بپروراند چرا كه گذشته ها بيانگر اين مورد است كه بسيج در هر شرايطي آماده دفاع از تماميت ارضي كشور و جانفشاني در راه آرمان هاي انقلاب است.
وي گفت: بسيج به عنوان عالي ترين نيروي مردمي خار چشم دشمنان انقلاب است كه بي هيچ چشمداشت و توقعي هرزمان كه لازم بوده در ميدان عمل حاضر و خدمات بسيار خوبي را به جامعه ارائه كرده است.
رازاني گفت: حضور قدرتمند بسيج در دوران دفاع مقدس و سپس مشاركت در كارهاي عمراني و اقتصادي باعث شده ايران روز به روز قدرتمند تر از گذشته شده و به عنوان يك قدرت جهاني مورد احترام قرار گيرد.
وي در پايان اظهار كرد: درايت امام (ره) در تشكيل بسيج 20 ميليوني هر روز بيشتر از قبل مشخص مي شود و مردم ايران به خود مي بالند كه در كنار نيروهاي نظامي قدرتمند يك نيروي مردمي قوي نيز در كشور براي دفاع از نظام وجود دارد.
7458/8066