ايران اسلامي به بركت بسيج در اوج اقتدار است

قصرشيرين - ايرنا - معاون آموزش، تبليغ و امور دفاتر، استادان و مبلغان نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري در دانشگاههاي كشور گفت: ايران اسلامي به بركت بسيج اكنون در اوج اقتدار و عظمت است.

به گزارش خبرنگار ايرنا حجت الاسلام عليرضا مستشاري روز پنجشنبه در اجتماع بسيجيان شهرستان سرپل ذهاب افزود: امروز ايران اسلامي در سايه اقتدار بسيج و درايت رهبر معظم انقلاب اسلامي به يك كشور تاثيرگذار در منطقه تبديل شده است كه ساير كشورها براي رفع مشكلات خود از جمهوري اسلامي مشاوره مي گيرند.
وي انقلاب اسلامي ايران را بي نظيرترين انقلاب در جهان ذكر كرد و اظهارداشت: به بركت خون پاك شهدا و دلاورمردي هاي رزمندگان در هشت سال دفاع مقدس نظام اسلامي ثابت و استوار به حيات جاودانه خود ادامه مي دهد.
وي اظهار داشت: تقديم250 هزار شهيد گلگون كفن به انقلاب اسلامي مويد اين مطلب مهم و اساسي است كه رزمندگان اسلام با بهره گيري از مكتب عاشورا براي پاسداري از دين مبين اسلام در برابر دشمن بعثي ايستادگي كردند.
وي بيان كرد: تمام نقشه هاي استكبار در خاورميانه براي هدف قرار دادن امنيت ايران اسلامي طراحي مي شود اما كشورمان با سرافرازي كامل دشمن را در رسيدن به اهدافش ناكام گذاشته و در امنيت كامل است كه اين مهم به بركت تفكر بسيجي در جامعه محقق شد.
معاون آموزش، تبليغ و امور دفاتر، استادان و مبلغان نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري در دانشگاههاي كشور دشمن شناسي را نخستين راهكار براي مقابله با استكبار دانست و افزود: استكبار از هر دري براي نفوذ به داخل كشور استفاده مي كند و بايد در برابر تمامي توطئه هاي بدخواهان نظام اسلامي هوشيار باشيم.
حجت الاسلام مستشاري بر لزوم افزايش بصيرت سياسي و اتحاد و همبستگي مردم براي مقابله با توطئه هاي سازمان يافته دشمنان تاكيد كرد و گفت: مهمترين نقشه امروز دشمن ايجاد نفاق و اختلاف بين مذاهب اسلامي و قوميت هاي مختلف است تا به اين وسيله به داخل كشور نفوذ كند.
وي اضافه كرد: مسلمانان نبايد به مقدسات مذاهب مختلف بي احترامي كنند زيرا كه باعث ايجاد اختلاف و جنگ داخلي مي شود و اين امر زمينه اي است تا دشمنان به اهداف شوم و پليد خود دست يابند.
وي افزود: انتخاب تعبير مستضعفين در كنار بسيج توسط امام راحل بيانگر اين مطلب است كه اميد ايشان به مستضعفان و فقراي جامعه بوده است.ك/3
7079/7399/8066