دشمنان در قالب داعش به دنبال ناامنی در مرزهای ایران هستند

گچساران- ایرنا- جانشین قرارگاه قدس جنوب شرق كشور گفت: دشمنان از طریق داعش به دنبال ناامنی و بی ثباتی در مرزهای ایران هستند.

به گزارش خبرنگار ایرنا، سردار امان الله گشتاسبی روز پنجشنبه در اجتماع بزرگ ایستادگی در گچساران، با بیان اینكه انقلاب اسلامی بعد از 37 سال هنوز در مسیر خود حركت می كند افزود: مقام معظم رهبری با درایت و هوشمندی انقلاب اسلامی را از خطر همه توطئه‌ها نجات داده و به عزت و سربلندی رسانده است.
وی بیان كرد: دشمنان نظام و انقلاب از هر توطئه و نقشه ای برای ناامید كردن مردم و جدا كردن آنها از دولتمردان و نظام اسلامی استفاده می كنند ولی به فضل الهی و با درایت رهبری و پشتیبانی و بصیرت انقلابی مردم تاكنون موفق نبودند.
گشتاسبی ابراز كرد: دولت و ملت با وحدت و همدلی كه همواره یكی از رمزهای موفقیت نظام اسلامی ایران است، تاكنون توانسته اند در برابر همه بدخواهان جهان پیروز شوند.
گشتاسبی ابراز كرد: حمایت مردم از نظام، اركان دولت و تبعیت از مقام معظم رهبری مشت محكمی بر دهان استكبار است.
وی با تاكید بر حضور پرشور و همیشگی مردم در تمامی صحنه‌ها تصریح كرد: اگر دشمنان بفهمند ملت ایران در جایی كوتاه آمده، همان روز برای ضربه زدن به این نظام مقدس و الهی اقدام خواهند كرد.
جانشین قرارگاه قدس جنوب شرق كشور، انقلاب اسلامی را یك انقلاب دینی و معنوی خواند و گفت: انقلاب اسلامی پدیده ای بی نظیر است كه با وحدت و یكدلی امت اسلام با هدف اسلام خواهی و گرایش به ارزش های ناب اسلامی با رهبری امام راحل تحولی در جهان معاصر رقم زد.
گشتاسبی گفت: اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی بی نظیر است و نظام امروز در جایگاه ویژه ای در عرصه بین المللی قرار دارد.
وی ادامه داد: امروز بر همه ما تكلیف است كه حماسه دوران دفاع مقدس و مسائل انقلاب را برای نسل جوان بازگو كنیم.
وی ادامه داد: گرفتن وحدت از ملت ایران یكی از نقشه های شوم استكبار است اما هرگز به هدف خود نمی رسند.
گشتاسبی با گرامیداشت یاد شهدای انقلاب و بسیج گفت: در دوران دفاع مقدس بیش از 200 هزار شهید تقدیم انقلاب كردیم .
وی ابراز كرد: آمریكا هنوز دست از جنایت های خود بر نمی دارد و از مسببین كشتار در كشورهای یمن، سوریه و عراق حمایت می كند.
گشتاسبی گفت: شهدا در مهارت، اخلاق، شجاعت، ایمان، پرهیزكاری، خلاقیت و تقوا پیشكسوت بودند.
گشتاسبی با اشاره به فرهنگ ایثار و شهادت در جوانان گفت: امروز دشمنان نظام و انقلاب به دنبال كم رنگ كردن ارزش های اسلامی هستند.
گشتاسبی بیان كرد: ابعاد قدرت نظام جمهوری اسلامی ایران الگویی است كه سوریه و عراق را در برابر همه دشمنان حفظ كرد.
وی گفت: امروز جمهوری اسلامی ایران غرب را مجبور به پذیرفتن خواسته های خود كرده است.
گشتاسبی گفت: دشمنان نظام و انقلاب به دنبال فتنه هستند و باید ایثارگری و فرهنگ شهادت حفظ شود و نباید اجازه دهیم دشمنان به ارزش های انقلابی تعرض كنند.
وی ولایت مداری را بهترین الگوی جامعه اعلام كرد و گفت: امروز اگر در شرق و غرب كشور آرامشی وجود دارد به بركت برنامه هایی است كه از سوی بسیجیان برگزار می شود.
گشتاسبی افزود: دشمنان نظام و انقلاب به دنبال این هستند كه ملت و بسیج را از هم جدا كنند اما در هر زمانی كه انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران مورد تهدید دشمنان واقع شد، بسیج با همه توان وارد صحنه شده و نقش خود را ایفا كرده است.
گشتاسبی وظیفه بسیج را حفظ و حراست از دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران دانست و ادامه داد: بسیج در راه دفاع از كشور شهدای بسیاری را تقدیم نظام جمهوری اسلامی ایران كرده است.
وی گفت: بسیجیان به عنوان بال تامین امنیت نظام مقدس جمهوری اسلامی با وحدت و همدلی و تبعیت از فرامین رهبر معظم انقلاب با تمام توان خود در جهت تحقق اهداف نظام مقتدرانه از دستاوردهای انقلاب اسلامی دفاع كرده و خواهد كرد و در این راه از همه ظرفیت های خود در حفظ و حراست از نظام جمهوری اسلامی ایران استفاده می كند.
دراین همایش نیروهای بسیج مردمی از اقشار واصناف مختلف با نمایش اقتدار خود، با آرمان های امام راحل و رهبری و شهدا تجدید بیعت كردند.
2082/6162 /1596