فرمانده سپاه تربت حيدريه: بسيج عامل استقلال كشور است

تربت حيدريه- ايرنا- فرمانده سپاه پاسداران ناحيه تربت حيدريه با بيان اينكه بسيج عامل استقلال كشور است، گفت: امروز تفكر بسيجي به كشورهاي اسلامي منطقه نفوذ كرده و اين موفقيت ثمره خون شهدا و رشادت رزمندگاني است كه دوران دفاع مقدس و فتنه هاي مختلف را با صلابت پشت سر گذاشتند.

به گزارش ايرنا، سرهنگ پاسدار فرضعلي گرايلي روز پنجشنبه در همايش شكوه ايستادگي بسيجيان تربت حيدريه افزود: خط فكري بسيج مشخص و روشن است و تنها در زير بيرق ولايت فقيه و براي ترويج و نشر فرهنگ اسلامي كار مي كند.
وي گفت: فرهنگ و تفكر بسيج برگرفته از فرهنگ عاشوراي حسيني است و بسيجيان با اين تفكر و انديشه توانستند در برابر قدرتهاي بزرگ با اقتدار بايستند.
گرايلي در تبيين حقيقت وجودي بسيج، اظهار كرد: بسيج همان نيروي مومن انقلابي است كه از فرداي پيروزي انقلاب اسلامي، در هر زمان كه نياز بود براي دفاع از ارزشها و دستاوردهاي انقلاب به پا خاست و نظام اسلامي را از هر گزندي مصون نگه داشت.
وي گفت: تنها راه مبارزه با جبهه استكبار و مقابله با تحريم هاي ناجوانمردانه اقتصادي و همچنين نفوذ دشمن، حفظ روحيه بسيجي و استكبارستيزي است و اگر بسيج و بسيجي در همه عرصه هاي نظام در وسط ميدان باشد، آرمانهاي انقلاب حفظ شده و بسياري از مشكلات كشور نيز مرتفع خواهد شد.
در اين آيين كه با حضور انبوهي از بسيجيان تربت حيدريه برگزار شد به 20 نفر از فرماندهان پايگاههاي برتر و بسيجيان اقشار مختلف لوح سپاس و هدايايي اهدا شد.
شهرستان تربت حيدريه افزون بر 100 هزار بسيجي دارد.
مركز اين شهرستان 250 هزار نفري در 150 كيلومتري جنوب غربي مشهد واقع است.
6121/5132