فرماندار جغتاي : بسيج هويت زنده و بهترين ياور انقلاب اسلامي است

سبزوار- ايرنا- فرماندار جغتاي خواستار ترويج روحيه بسيجي در جامعه شد و گفت: بسيج هويت زنده و بهترين ياور انقلاب اسلامي است.

محمد علي آبادي روز پنجشنبه در جمع مسئولان شهرستان جغتاي اظهار كرد: امروز جمهوري اسلامي ايران در سطح جهان به عنوان يك قدرت منطقه اي و مهم شناخته مي شود و اين اقتدار مرهون حضور بسيجيان در عرصه هاي مختلف است.
وي بابيان اينكه دشمن در طول اتقلاب اسلامي سعي داشت تا با برنامه ريزي كشور را به زانو در آورد ، افزود: حضور هوشيارانه بسيج و نيروهاي مردمي از ابتداي انقلاب اسلامي تاكنون سبب شده تا دشمن را مايوس و نا اميد كند.
فرماندار جغتاي با اشاره به اينكه فرهنگ بسيج را مي توان در خدمت به مردم و تلاش براي حل مشكلات كشور معنا كرد ، ادامه داد: امروز اين فرهنگ ناب برخاسته از انقلاب اسلامي را مي توان در خدمت مجاهدانه دولت در راه حل مشكلات كشور ديد .
فرماندار جغتاي با بيان اينكه افتخار دولت يازدهم عمل بسيجي گونه براي حل مشكلات كشور است گفت : عمل به تفكر و فرهنگ بسيجي يك ضرورت است و تلاش مسئولان هم اشاعه اين فرهنگ در جامعه براي بر طرف كردن ضعف ها و تقويت نقاط قوت براي ارائه خدمت بهتر است.
وي افزود: بسيج بازوي توانمند نظام اسلامي است و هرجا كه انقلاب و دولت به كمك او نياز داشته با قدرت حضور جدي پيدا كرده است.
وي با بيان اينكه دشمنان نظام امروز از حضور بسيج بيش از گذشته هراس دارد ، اضافه كرد: در طول مدت انقلاب هر جا كه بسيج ورود جدي و عملي داشته شاهد عقب نشيني و خنثي شدن توطئه هاي دشمن بوده ايم .
فرماندار جغتاي با تاكيد بر اينكه اشاعه تفكر و فرهنگ بسيجي در جامعه كشور را از هرگونه توطئه اي مصون مي دارد،تصريح كرد: امروز دشمن به دنبال آسيب رساندن به اين تفكر است و با سياه نمايي قصد نابودي آن را دارند.
مركز شهرستان 48 هزار نفري جغتاي در 350 كيلومتري غرب مشهد مقدس واقع است.
8144/7499/1211