هدف اصلي استكبار، تنش آفريني و اختلاف افكني در كشورماست

شيراز- ايرنا- فرمانده سپاه ناحيه فسا گفت: هدف اصلي استكبار جهاني به سركردگي آمريكا، تنش آفريني و اختلاف افكني در كشور ماست تا از اين طريق انقلاب اسلامي را از مسير خود منحرف كند و اينها مسايلي است كه رهبر معظم انقلاب پيوسته در مورد آن تذكر و هشدار داده اند.

سرهنگ عليرضا رحماني، روزپنجشنبه با گراميداشت پنجم آذرسالروز تشكيل بسيج مستضعفان به فرمان امام (ره) در سال 58 ، اظهار كرد: با گذشت 37 سال از عمر انقلاب اسلامي، بسيج در مقابله با توطئه هاي دشمنان، كارنامه قابل قبولي از خود برجاي گذاشته است و اگر امروز ما شاهد پيروزي، رشد و توسعه انقلاب در تمام زمينه ها هستيم بي شك بخشي عمده اي از آن مديون بسيجيان است.
فرمانده قرارگاه امام حسين(ع) فسا گفت: يكي ديگر از اهداف دشمن براي نفوذ در كشور ما تغيير باورها و ارزش هاي انقلابي است اما به بركت خون شهدا و نيروهاي متدين و انقلابي بسيج كه همواره گوش به فرمان ولايت هستند اين آرزو را به گور خواهند برد.
رحماني ادامه داد: هيمنه استكبار جهاني و در راس آنها آمريكا در چشم ملت هاي دنيا فرو ريخته است و امروز كشور ما به بركت وجود سپاه، بسيج و ساير نيروهاي مسلح قدرت برتر منطقه است.
رحماني بيان كرد: امروز تفكر بسيجي از مرزهاي ايران اسلامي فراتر رفته است و چنان كه مشاهده كرديم تا چند سال پيش نيروي قدرتمندي در عراق براي مقابله با اشغالگران آمريكايي وجود نداشت اما امروز بسيج مردمي كشور عراق قوي‌تر از ارتش اين كشور در مقابل دشمن مي‌ايستند.
فرمانده سپاه ناحيه فسا در بخش ديگري از مطالب خود گفت: اين نهاد با هدف ايجاد اشتغال و توليد در سال جاري 10 ميليارد ريال تسهيلات از محل اعتبارات اقتصاد مقاومتي به متقاضيان پرداخت كرده و از اين طريق براي 300 نفر به صورت مستقيم و غير مستقيم در اين شهرستان فرصت شغلي ايجاد شده است.
رحماني بيان كرد: همان گونه كه رهبر معظم انقلاب بارها بيان فرمودند، اقتصاد مقاومتي يكي از مهم ترين راههاي برون رفت از فشار هاي اقتصادي دشمنان است از اين رو توجه به اين موضوع در اولويت كار اين نهاد است.
شهرستان فسا در فاصله 130كيلومتري جنوب شرقي شيراز واقع شده است.ك/3
7375 /6118