فرمانده لشكر خاتم الانبياء: هدف از تشكيل داعش نا امن كردن ايران اسلامي است

تهران- ايرنا- فرمانده لشكر عملياتي خاتم الانبياء گفت: هدف دشمنان اسلام از تشكيل داعش فقط ناامن كردن ايران اسلامي است.

سردار حسين الماسي روز پنجشنبه در اجتماع اقتدار بسيجيان قرچك كه در گلزار شهداي گمنام اين شهرستان برگزار شد اظهار كرد: امروز دشمنان قسم خورده نظام مقدس جمهوري اسلامي تلاش دارند تا با ايجاد ابهام در علل حمايت ايران اسلامي از جبهه مقاومت سوريه و عراق جلوي شكست هاي داعش را بگيرد.
وي افزود: وقتي آمريكا در جريان برنامه صلح خاورميانه نتوانست به اهداف خود دست يابد ، تلاش كرد كه حزب الله لبنان را نابود كند كه همگان شاهد بودند اسرائيل در جريان جنگ 33 روزه نيز با شكست مفتضحانه اي روبرور شد.
وي گفت: وقتي آمريكا در جريان توطئه خلع سلاح حزب الله نيز با شكست مواجه شد تلاش كرد تا با بهره گيري از حمايت هاي مالي عربستان و قطر مولود نامباركي به نام داعش را تشكيل دهد تا با بهره گيري از برخي از افراد ضد انقلاب ساختگي ، فعاليت هاي ايران را كاناليزه كرده و در مقابل صدور انقلاب اسلامي ايران سد ايجاد كند.
الماسي افزود: استكبار جهاني تلاش كرد تا با فعال كردن ضد انقلاب در جنوب شرق كشور ، بيش از 600كيلومتر فاصله ميان زاهدان و چابهار را ناامن كند و به واسطه فعاليت ريگي معدوم ، مردم را به شهادت برساند تا مرزهاي ايران اسلامي ناامن شود.
وي ادامه داد: شعار داعش ، پيروزي در سايه ايجاد رعب و وحشت است و به واسطه اين شعار تلاش مي كنند افراد را با فجيع ترين حالت به قتل برسانند تا بتوانند به اهداف خود دست يابند.
فرمانده لشكر عملياتي خاتم الانبياء گفت: داعش تصور مي كرد كه مي تواند در كمترين زمان بغداد را تصرف كند و در يك هزار و 300 كيلومتر ضلع غربي ايران مستقر شود ولي به لطف خدا و هوشياري آيت الله سيستاني تمامي استان هاي درگير عراق فتح شد و اين توطئه استكبار جهاني نيز خنثي شد.
وي افزود: دشمن تلاش داشت تا در مرزهاي ايران مستقر شود كه به لطف خداوند متعال و فرهنگ بسيج اين توطئه ها خنثي شد و دشمنان اسلام ناب محمدي نتوانستند به اهداف شوم خود دست يابند.
الماسي گفت: استكبار جهاني با ايجاد گروه هاي تروريستي داعش تنها هدف زمين گير كردن اسلام ناب محمدي را دنبال مي كند ولي امروز به واسطه ايثار بسيجيان عراق و مردم غيور سوريه ، تمامي اين توطئه ها خنثي شده است.
تهرام/7254//1348