داورزني: شايد سيچلو زودتر به ايران بيايد

تهران – ايرنا – رئيس فدراسيون واليبال گفت: شايد خوآن سيچلو كه قرار است به عنوان دستيار لوزانو با تيم ملي واليبال ايران كار كند، زودتر از موعد مقرر به تهران بيايد.

محمدرضا داورزني روز پنجشنبه درحاشيه دومين روز از همايش ملي ورزش براي همه درگفت‌وگو با ايرنا درباره زمان حضور سيچلو در ايران اظهاركرد: شايد هماهنگ كنيم و اين مربي زودتر به ايران بيايد.
وي با بيان اينكه زمان حضور سيچلو طبق زمان بندي قبلي 20 تا 23 دسامبر برابر با بيست و نهم آذر تا يكم دي ماه است، گفت: هم اكنون در حال آماده كرديم برنامه‌هاي عملياتي و اردوهاي تيم ملي و همچنين برنامه‌هاي تداركاتي هستيم.
داورزني اضافه كرد: سيچلو از 29 آذر تا يك دي ماه براي عقد قرارداد به ايران خواهد آمد و علاوه بر صحبت با بازيكنان تيم ملي، چند مسابقه ليگ برتر واليبال را نيز تماشا و برنامه‌هاي تيم ملي را حضوري دنبال مي‌كند.
به گفته رئيس فدراسيون والبيال، لوزانو سرمربي جديد تيم ملي نيز از فروردين ماه سال آينده در ايران حضور مي‌يابد.
وي در خصوص برگزاري همايش ملي ورزش براي همه نيز گفت: اگر مي‌خواهيم به سمت فراگيرتر كردن ورزش برويم بايد ورزش قهرماني و همگاني را با هم ببينيم زيرا اين دو لازم و ملزوم هم هستند و براي پرواز نياز به اين دو بال داريم.
داورزني با بيان اينكه به صرف توسعه ورزش همگاني يا ورزش قهرماني، نمي توانيم موفق باشيم و بايد اين دو را با هم ببنيم. هر چقدر كه ورزش توسعه يابد، طبيعتا در رشته‌هاي مختلف استعداديابي بهتري صورت مي‌گيرد و در عرصه هاي مختلف قهرماني مي‌توانيم موفق ترعمل كنيم.
نخستين همايش ورزش براي همه از روز گذشته با حضور معاون توسعه ورزش همگاني، معاون فرهنگي و آموزشي وزير و معاون امور ورزش بانوان، معاون توسعه ورزش قهرماني، رئيسان برخي فدراسيون‌هاي ورزشي و استادان دانشكده‌هاي تربيت بدني در سالن اجتماعات دانشكده تربيت بدني دانشگاه تهران آغاز شد.
همچنين عصر امروز(پنجشنبه) با حضور وزير ورزش و جوانان از برترين‌هاي ورزش همگاني تجليل به عمل خواهد آمد.
ورزش و سلامت، ورزش و رسانه، ورزش و بانوان، ورزش و اقتصاد، ورزش و سلامت روحي و رواني، ورزش و سالمندان، ورزش و كودكان، ورزش و دستگاه‌هاي اجرايي و ورزش و دولت از محورهاي اين همايش دو روزه است.
ورزشي(3)**9250**1724**9140