۲ آذر ۱۳۹۴،‏ ۲۳:۵۹
کد خبر: 81851162
۰ نفر
كی روش جراحی شد؛بیماری اش خطرناك نیست

تهران-ایرنا- رییس فدراسیون فوتبال درمورد بیماری كارلوس كی روش سرمربی تیم ملی فوتبال ایران گفت: بیماری كی روش خطرناك نیست، این مربی تحت عمل جراحی قرار گرفته است و هم اكنون آزمایش ها نشان می دهد كه بیماری این مربی برطرف شده است.

به گزارش ایرنا، كفاشیان دوشنبه شب در یك برنامه تلویزیونی با بیان مطلب فوق افزود: كی روش به مرخصی 54 روزه رفته است اما از طریق دستیارانش بر رقابت های باشگاهی و تیم ملی نظارت خواهد كرد.
رییس فدراسیون فوتبال همچنین درباره اختلافات تیم ملی امید و تیم ملی بزرگسالان گفت : در جلسه ای با حبیب كاشانی مدیر تیم امید، اختلافات این تیم با تیم ملی را بررسی و بر طرف خواهیم كرد.
وی خاطرنشان كرد: پیش از این در نامه ای كتبی از كارلوس كی روش خواستم كه تنها درخصوص مسائل فنی اظهار نظر كند اما سرمربی تیم ملی اعلام كرد كه افرادی علیه اش مصاحبه می كنند و این موضوع از نظر اخلاقی صحیح نیست.
رییس فدراسیون فوتبال اضافه كرد : تاكنون چندین بار با مدیر تیم امید درباره اظهار نظرهای كادر فنی این تیم تذكر داده ام و به زودی درجلسه ای بار دیگر این موارد را تاكید خواهم كرد.
وی در خصوص هزینه های بازسازی زمین چمن آكادمی ملی فوتبال گفت : 5 تا 6 میلیارد تومان هزینه ترمیم زمین چمن كمپ است كه فدراسیون فوتبال قادر به تامین این مبلغ نیست اما معاونان وزارت ورزش و جوانان قول هایی در این زمینه داده اند كه امیدوارم هرچه سریعتر اجرایی شود.
كفاشیان افزود : بودجه فدراسیون فوتبال به گونه ای است كه تنها می توان مخارج برگزاری اردوها، مسابقه ها، اعزام ها و حقوق و دستمزد مربیان را تامین كرد و این فدراسیون بودجه ای برای ساخت و ساز ندارد.
وی به قرار گرفتن ایران در صدر تیم های فوتبال آسیا اشاره كرد و افزود : این امر باعث شده است تا بسیاری از تیم های آسیایی و اروپایی خواستار برگزاری دیدار دوستانه با تیم ملی و حتی تیم امید كشورمان شوند.
كفاشیان ادامه داد : برنامه ریزی های لازم انجام شده است تا تیم ملی بعد از عبور این مرحله از رقابت ها، دیدارهای دوستانه خوبی با تیم های اروپایی انجام دهد.
وی درمورد وضعیت جذب اسپانسر تیم ملی گفت : ظرف چند روز آینده با یكی از حمایت كنندگان مالی به توافق می رسیم و در ابتدا یك سال البسه تیم ملی را وارد كشور خواهیم كرد و برای سایر تیم ها نیز تخفیف ها و تجهیزات لازم را مهیا خواهیم كرد.
رییس فدراسیون فوتبال درباره قرارداد دستیاران سرمربی تیم ملی فوتبال افزود : مشكلی در این خصوص وجود ندارد و قرارداد كادر تیم ملی درآینده منعقد خواهد شد.
كفاشیان در مورد زمان برگزاری مجمع عمومی فدراسیون فوتبال اظهار داشت : اگر گزارش حسابرس در هفته جاری تكمیل شود، ظرف یك ماه آینده مجمع عادی و اواسط اسفندماه مجمع فوق العاده این فدراسیون برگزار خواهد شد.
ورزشی (2) ** 9122** 1064