روحيه استكبار ستيزي در رگ هاي بسيجيان جريان دارد

قشم- ايرنا- مسئول دفتر نمايندگي ولي فقيه در ناحيه مقاومت بسيج سپاه قشم گفت: روحيه استكبارستيزي و مبارزه با طاغوت در رگ هاي بسيجيان جريان دارد.

حجت الاسلام موسي خالصي دوشنبه شب در نخستين همايش تجليل از پيشكسوتان و موثران بسيج قشم، افزود: چون آمريكا مظهر و مصداق ظلم و ستمگري است، جمهوري اسلامي ايران نمي تواند با آن كنار بيايد و مذاكره با آنها فقط در زمينه هسته اي است.
وي با بيان اينكه دشمنان نظام هنوز عقب ننشسته اند، گفت: يك گام عقب نشيني ما موجب صد گام پيشرفت دشمنان نظام مي شود و اين موضوع ضرورت استكبارستيزي را بيش از پيش مشخص مي كند.
حجت الاسلام خالصي با بيان اينكه رهبر معظم انقلاب در مسير پر فراز و نشيب انقلاب، مسئولان را در چارچوب هاي نظام نگه داشته اند، افزود: داشتن صبر و تحمل از ويژگي هاي بارز معظم له است و اين خصوصيت ايشان باعث شده كه با وجود مشكلات فراوان، هنوز در كشور آرامش و امنيت برقرار باشد.
فرمانده ناحيه مقاومت بسيج سپاه قشم نيز در اين آئين با بيان اينكه دشمنان نظام با توطئه هاي مختلف به دنبال از بين بردن استقلال و آزادي در جمهوري اسلامي ايران هستند، گفت: در طول دوران پس از انقلاب بسيج با تمام توان از ارزش هاي انقلاب در عرصه هاي مختلف دفاع كرده است.
سرهنگ حميد ماندگاري اضافه كرد: بسيج كانون و تشكلي براي حفظ ارزش هاي ناب اسلام و سدي در مقابل توطئه ها و تهديدهاي دشمنان است و بايد از آن به عنوان يك سرمايه نظام در تمام زمينه ها بهره برد.
وي با بيان اينكه بسيج حافظ انقلاب در عرصه هاي مختلف است، گفت: اين حفاظت زمان و مكان ندارد و هرجا و در هر عرصه اي تهديدي عليه نظام جمهوري اسلامي ايران شناسايي شود، بسيج و بسيجيان وارد عرصه مي شوند و با استكبار مبارزه مي كنند.
در پايان اين آئين، ضمن تقدير از پيشكسوتان، مسئولان، فرماندهان و خبرنگاران بسيجي، پايگاه ناحيه مقاومت بسيج علي بن ابيطالب (ع) قشم نيز افتتاح شد.
هفته بسيج از 29 آبان تا پنج آذر در سراسر كشور با برگزاري برنامه هاي مختلف فرهنگي، اجتماعي و بهره برداري از طرح هاي اقتصاد مقاومتي گرامي داشته مي شود.
در شهرستان قشم نيز 74 برنامه فرهنگي، ورزشي و اجتماعي به مناسبت هفته بسيج اجرا مي شود كه از جمله آنها مي توان به برگزاري آئين حماسه شكوه ايستادگي بسيجيان در پنجم آذر، همايش پياده روي خانوادگي در بندر لافت، همايش ميقات صالحين، مسابقات فرهنگي و ورزشي، ويزيت رايگان مردم در آئين نماز جمعه، برگزاري يادواره شهدا در چند نقطه از جزيره، ديدار با خانواده شهدا و ايثارگران، برگزاري نشست هاي سياسي و فرهنگي، ديدار با امام جمعه شهرستان قشم، تجليل از پيشكسوتان بسيجي و غبارروبي مزار شهداء اشاره كرد.
7275/2090/