رییس ستاد اجرایی فرمان امام با سه خانواده شهید در چهارمحال و بختیاری دیدار كرد

شهركرد-ایرنا- رییس ستاد اجرایی فرمان امام راحل ، روز دوشنبه در سفر به چهارمحال و بختیاری با خانواده سه شهید این استان دیدار كرد.

به گزارش ایرنا،محمد مخبر،در سفر كاری به چهارمحال و بختیاری علاوه بر دیدار با خانواده شهیدان اعتدالپور ، از خانواده دو شهید دیگر در این استان دلجویی كرد.
رییس ستاد اجرایی فرمان امام راحل ،ظهر دوشنبه پس از بهره برداری از پل عشایری 'سررك' در شهرستان كیار به دیدار خانواده شهید بازیار مالكی رفت.
مخبر پس از دیدار با خانواده این شهید دفاع مقدس، نام این پل را كه از سوی بنیاد بركت بهره برداری شده بود با نام شهید این روستا نامگذاری كرد.
همچنین رییس ستاد اجرایی فرمان امام راحل ،دوشنبه شب پس از بهره برداری از دو طرح صنعتی در شهرك صنعتی خادم القرآن بروجن به دیدار خانواده دو شهیدی این شهرستان رفت.
مخبر،در این دیدار با پدر و خانواده شهیدان سید مسیح و سید علیرضا فیاضی بروجنی دیدار و گفت و گو كرد.
وی ،پیام مقام معظم رهبری را به خانواده این شهیدان ابلاغ كرد و گفت:بنیاد بركت طرح های عمرانی ،زیربنایی و صنعتی را با نام شهدای استانها بهره برداری می كند.
به گزارش ایرنا،چهارمحال و بختیاری در هشت سال دفاع مقدس بیش از دو هزار و 400شهید را تقدیم انقلاب اسلامی كرده است.
همزمان با سفر رییس ستاد اجرایی فرمان امام راحل و مدیرعامل بنیاد بركت طرحهای عمرانی حوزه علمیه 'تلورد' در شهرستان كوهرنگ، پل روستایی در منطقه 'سررك'، دو ایلراه عشایری 'تلخدان - سه جو' و 'ایلراه جیرون - لم لمی' بهره برداری شد و مشاركت در بهره برداری و سرمایه گذاری در طرحهای صنعتی پلمیر سپاهان،نشاسته سپیدان زرین و شهد زاگرس جهان بین،از سوی این بنیاد انجام شد.
2097