بسيج براي دشمنان بيم آفرين و براي نظام اميدآفرين است

قشم- ايرنا- جانشين فرماندهي سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان گفت: بسيج براي دشمنان اسلام و كشور بيم آفرين و براي نظام جمهوري اسلامي ايران اميدآفرين است.

سرهنگ پاسدار علي علي نژاد دوشنبه شب در نخستين همايش تجليل از پيشكسوتان و موثران بسيج قشم، افزود: بسيج در تمامي دوران ها به عنوان بازوي ولايت فقيه و نظام جمهوري اسلامي عمل كرده و در بزنگاه هاي تاريخي هميشه پشتيبان و علمدار مبارزه با دشمنان بوده است.
وي اظهار كرد: هم اينك بسيج در عرصه هاي مختلف ورود كرده است و با پرچمداري اقتصاد مقاومتي، صدها طرح صنعتي و اقتصادي در زمينه هاي مختلف را در سراسر كشور اجرا مي كند.
سرهنگ علي نژاد گفت: امروز دشمن درك كرده است كه راهي بجز مذاكره با جمهوري اسلامي ندارد و قصد دارد از روزنه برجام براي نفوذ در كشور استفاده كند.
جانشين فرمانده سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان از قرار گرفتن جمهوري اسلامي ايران در زمره پنج كشور داراي بيشترين رشد علمي جهان تا سال 2018 خبر داد و افزود: دانشمندان كشورمان با منش و خوي بسيجي وارد عرصه هاي هسته اي و موشكي شده اند و چنان قدرتمندانه در اين عرصه ها خودنمايي مي كنند كه دشمنان را حيرت زده كرده اند.
وي افزود: آمريكا هم اكنون نفوذ سياسي را در برنامه كاري خود قرار داده است و بسيجيان بايد با هوشياري و حركت در مسير رهبري، اين توطئه ها را خنثي كنند.
سرهنگ پاسدار علي نژاد تاكيد كرد: آمريكا افكار خود در خصوص جمهوري اسلامي ايران را تغيير نداده و هنوز به دنبال نابودي نظام است و همه بايد هوشيارانه تغيير تاكتيكي دشمن را شناسايي كنيم.
وي با بيان اينكه گسترش فرهنگ بسيج يك ضرورت است، افزود: پيشكسوتان بسيجي بايد با حضور در كنار حلقه هاي صالحين و واگويي خاطرات جنگ تحميلي به نسل هاي جوان، روحيه و فرهنگ بسيجي كه ايثار، پشتكار، قناعت و حركت در مسير نظام و رهبري را در خود جاي داده است، به نسل هاي پس از انقلاب انتقال دهند.
جانشين فرماندهي سپاه امام سجاد (ع) استان، دشمن شناسي را ضرورت جامعه كنوني كشور دانست و اضافه كرد: امروز مردم بيش از پيش به نيروي كارآمد نياز دارند و بسيج مي تواند در اين راه، ياريگر مردم و نظام باشد.
در پايان اين آئين، ضمن تقدير از پيشكسوتان، مسئولان، فرماندهان و خبرنگاران بسيجي، پايگاه ناحيه مقاومت بسيج علي بن ابيطالب (ع) قشم نيز افتتاح شد.
7275/2090/