نفوذ در عرصه فرهنگي موجب تغيير در باورهاي مردم مي شود

زاهدان- ايرنا- مدير كل تبليغات اسلامي سيستان و بلوچستان با اشاره به اينكه موضوع نفوذ در عرصه هاي اقتصادي، علمي، فرهنگي، اجتماعي، نظامي و امنيتي به خوبي در كلام رهبر معظم انقلاب تبيين شده گفت: نفوذ در حوزه فرهنگي موجب تغيير در اعتقادات و باورهاي مردم مي شود.

به گزارش ايرنا حجت الاسلام عيسي بزماني روز دوشنبه در مراسم توديع و معارفه رئيس اداره تبليغات اسلامي خاش بيان كرد: دشمن با تمام ابزار و امكانات خود مقابله با دين مبين اسلام را هدف قرار داده است لذا ضرورت دارد همه دستگاهها تلاش و همت خود را براي مسدود كردن راههاي نفوذ به كار گيرند.
وي مهمترين ماموريت تبليغات اسلامي را دفاع از فرهنگ غني و متعالي دين و ترويج معارف قرآني عنوان كرد و از امامان جمعه و جماعات، تمام دلسوزان و دست اندركاران حوزه دين و فرهنگ خواست با حمايت، پشتيباني، كمك و مشاركت از نفوذ و تهاجم فرهنگي دشمنان جلوگيري كنند.
مديركل تبليغات اسلامي سيستان و بلوچستان با گراميداشت هفته بسيج و تسليت اربعين حسيني (ع) ادامه داد: بسيج يك انديشه، تفكر و پشتوانه با منطق قوي به حساب مي آيد كه در بصيرت افزايي، روشنگري و قرار گرفتن در مسير عدالت، رشد و تعالي ارزش هاي اسلامي و انقلابي موثر است.
حجت الاسلام بزماني با بيان اينكه دشمنان براي ترويج اسلام هراسي تلاش دارند گفت: به وجود آمدن آتش اختلاف، تفرقه و جنگ ميان امت اسلامي به عنوان يك آسيب و آفت جدي مورد توجه دشمنان است.
محمداكبر چاكرزهي فرماندار خاش نيز در اين مراسم با قدرداني از تلاش هاي رئيس سابق اداره تبليغات اسلامي و گراميداشت مناسبت هاي هفته گزارشي از فعاليت هاي دولت در ابعاد مختلف ارائه داد.
در پايان اين مراسم حجت الاسلام اكبر نيري به عنوان رئيس جديد اداره تبليغات اسلامي شهرستان خاش معرفي و از خدمات حجت الاسلام جواد حسيني مسئول سابق اين نهاد قدرداني شد.
خاش در 185 كيلومتري جنوب زاهدان مركز سيستان و بلوچستان واقع شده است.
7310/3042/6081