۲ آذر ۱۳۹۴،‏ ۲۰:۵۱
کد خبر: 81851032
۰ نفر
بررسی اولویت های عمرانی شهرستان اشتهارد

كرج - ایرنا - درپنجمین جلسه شورای فنی استان البرزكه روزدوشنبه با حضور استاندار البرز درشهرستان اشتهارد برگزار شد، اولویت های عمرانی این شهرستان مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش ایرنا، ابوالفضل اینانلو فرماندار اشتهارد درباره پنجمین جلسه شورای فنی استان كه به ریاست سیدحمیدطهائی استاندار، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری، رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی و جمعی از مدیران كل استان در سالن شهدای اشتهارد، برگزار شد، گفت كه تصمیمات این شورا به نفع مدیریت شهرستان و روند اصلاح امور خواهد بود.
وی افزود: موضوع درمان در دولت یازدهم مورد تأكید مقام معظم رهبری و رئیس جمهوری بوده است و در این خصوص، اجرای طرح توسعه ساختمان بیمارستان و بخش های آی سی یو و سی سی یو این شهرستان در دستور كار قرار گرفته كه امروز نیز توسط استاندار محترم مورد بازدید قرار گرفت.
اینانلو تصریح كرد: شهرك صنعتی اشتهارد یكی از ظرفیت های مهم و بسیار ارزشمند در این شهرستان است و چرخش اقتصاد در صنعت نیز همواره مورد تأكید رئیس جمهوری است.
فرماندار اشتهارد توجه به ورزش و توسعه فضاهای ورزشی در شهرستان اشتهارد، تكمیل مصلی این شهرستان به منظور اقامه هر چه باشكوه تر نماز جمعه را در زمره طرح های عمرانی این شهرستان دانست.
وی تاكید كرد: با بهره برداری از طرح آب شیرین كن این شهرستان، مردم از نعمت آب شیرین برخوردار خواهند شد.
1535