پارسا راه سازه تبريز، قهرمان ليگ دسته يك جاده دوچرخه سواري كشور شد

تبريز- ايرنا - دومين مرحله ليگ دسته يك دوچرخه سواري جاده باشگاه‌هاي كشور به ميزباني منطقه آزاد تجاري ارس در شهرستان جلفا با برگزاري مسابقه استقامت جاده به پايان رسيد و تيم پارسا راه سازه تبريز قهرمان ليگ دسته يك جاده دوچرخه سواري كشور شد .

به گزارش روز دوشنبه ايرنا ، در مجموع تيمي دو مرحله ليگ دسته يك جاده كشور ، تيم پارسا راه سازه تبريز با 607 امتياز قهرمان و هيئت بروجرد با 521 امتياز دوم شد و آذرميشو مرند ديگر نماينده آذربايجانشرقي با 504 امتياز در مكان سوم ايستاد تا هز سه تيم به ليگ برتر جاده صعود كنند.

دومين روز دومين مرحله ليگ دسته يك جاده در بخش استقامت جاده به مسافت 130 كيلومتر برگزار شد كه در پايان ميثم اميني از تيم هيئت بروجرد زودتر از سايرين از خط پايان عبور كرد و بر سكوي اول ايستاد مهرداد احمدي از تيم پدافند هوايي جايگاه دوم را از آن خود كرد و محمد امين مرادي از هيئت بروجرود سوم شد.

در روز نخست ، مسابقه تايم تريل انفرادي اين مرحله از ليگ دسته يك جاده به مسافت 10 كيلومتر و با حضور 45 دوچرخه سوار در قالب 9 تيم در شهرستان جلفا برگزار شد كه علي رضوي از تيم هيئت بروجرد با زمان 13:04:59، مجيد ابويي از تيم پيشگامان كوير يزد با زمان 13:14:32 و محمد امين مرادي از تيم هيئت بروجرد با زمان 13:20:96اول تا سوم شدند.

مرحله نخست اين دوره از مسابقات مرداد ماه امسال در مرند برگزار شد.
3071/518