معاون شهردار تهران هرگونه اقدام براي تضعيف شورا را محكوم كرد

تهران - ايرنا - معاون برنامه ريزي، توسعه شهري و امور شوراي شهر شهرداري تهران با بيان اينكه ما شوراي اسلامي شهر را ريشه شهرداري مي دانيم گفت: شهرداري تهران بداخلاقي برخي سايت هاي ناشناس و شبكه هاي اجتماعي در جهت تضعيف اعضا و عملكرد شوراي شهر را محكوم مي كند.

به گزارش ايرنا به نقل از پايگاه اطلاع رساني شهرداري تهران، ناصر اماني روز دوشنبه با اشاره به روابط منطقي و قانوني بين شهرداري و شورا افزود: اختلاف نظر امري طبيعي است و تضارب آراء باعث رشد و ارتقاي كيفيت كارها و انجام صحيح مإموريت ها مي شود.
وي با بيان اينكه برخي سايت ها و شبكه هاي اجتماعي اين اختلاف نظر را به شيوه هاي گوناگون دستمايه اختلاف افكني كرده و آتش بيار معركه مي شوند گفت: اين بداخلاقي علاوه بر شورا متوجه مديريت شهري و عملكرد آن نيز شده و مسائلي كه در حيطه وظايف و اختيارات شهرداري تهران نيست به اين مجموعه خدمتگزار نسبت داده مي شود.
اماني گفت: تلاش داريم در چارچوب قوانين و خصوصاً تأكيدات مقام معظم رهبري در خصوص هدايت، نظارت و حمايت شورا از شهرداري، تذكرات و مصوبات شوراي اسلامي را اجرايي كرده و با تعامل و هماهنگي با كميسيون هاي تخصصي شورا، لوايح و طرح هاي پيشنهادي را با كارشناسي دقيق به سرانجام برسانيم.
تهرام/9306//1348