مبلمان شهري و نظم بصري سنندج نيازمند ساماندهي و انسجام است

سنندج- ايرنا- مديركل روابط عمومي و امور بين الملل استانداري كردستان با اشاره به ضرورت ساماندهي مبلمان شهري و نظم بصري سنندج گفت: بي نظمي نصب بنرها و اقلام تبليغاتي در سطح شهر سنندج، خلاهاي بصري زيادي در مخاطبين و شهروندان ايجاد مي كند.

به گزارش ايرنا كوهسار دادور روز دوشنبه در هجدهمين جلسه هيات رئيسه شوراي هماهنگي روابط عمومي هاي ادارات استان در سنندج با اشاره به ضرورت توجه جدي واحد زيباسازي شهرداري به موضوع نمادهاي شهري گفت: سنندج از ديرباز مهد اصالت و فرهنگ بوده بنابراين نصب المان ها و نمادهاي زيبا به منظور ايجاد نگرش فرهنگي در ذهن مردم نسبت به سنندج يك ضرورت جدي است.
وي گفت: بنابراين ضروري است شهرداري ها با كمك روابط عمومي هاي ادارات و اصحاب انديشه و فرهنگ به زيبايي بصري شهروندان بيشتر توجه كنند و نظم تبليغات شهري را بيشتر مد نظر داشته باشند.
به گفته مشاور استاندار كردستان تبليغات شهري بايد مديريت و ساماندهي شود و شوراي هماهنگي روابط عمومي هاي استان بابت ساماندهي اين موضوع شهرداري سنندج را ياري خواهند داد.
دادور ضمن قدرداني از اصحاب رسانه و روابط عمومي هاي دستگاه هاي اجرايي استان كردستان به خاطر حساسيت در موضوع زيباسازي شهري، تصريح كرد: پيروي از اصول حرفه اي و همچنين داشتن نگاه فرهنگي در موضوع تبليغات شهري به زيباسازي شهر و آرامش بصري شهروندان كمك فراواني مي كند.
رييس سازمان زيباسازي شهرداري سنندج نيز در اين نشست گزارشي از فعاليت هاي انجام شده و در دست اقدام شهرداري سنندج در حوزه زيباسازي خود ارايه كرد.ك/2
1904