پیاده سازی تفكر بسیجی كشور را در مقابل حوادث بیمه می كند

سنندج- ایرنا- استاندار كردستان گفت: پیاده سازی تفكر سازنده بسیجی در جامعه، كشور را در مقابل حوادث و ناملایمات بیمه خواهد كرد، چرا كه در تفكر بسیجی ایستادگی و شهادت و اطاعت از رهبری، با بینش و معرفت وجود دارد و این عوامل سد محكمی در مقابل سیلاب های خانه برانداز و مخرّب دشمنان دین و این مرز و بوم است.

به گزارش ایرنا عبدالمحمد زاهدی روز دوشنبه در پیامی به مناسبت هفته بسیج آورده است: بسیج شجرة طیبّه و درخت تناور و پرثمری است كه شكوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوات تعیین و حدیث عشق می‌دهد.
در این چیام آمده است: تفكر بسیجی بر شالوده محكم و پویای اسلام استوار بوده و تفكری پویا و زنده است كه به جامعه حیات و نشاط می بخشد.
استاندار كردستان در این پیام افزوده است: در این راستا امام راحل و عظیم الشان برای مقابله با جریاناتی كه امنیت ملی را مورد هدف قرار داده بودند، نهاد مقدس بسیج را به وجود آوردند و این تشكیلات صرفا مردمی، تمامی اقشار را برای دفاع از كیان انقلاب اسلامی سازماندهی نمود و مانند درختی تناور است كه شاخه‌های آن در میان اقشار مختلف و تمام نقاط اجتماع گسترده شده است.
زاهدی در ادامه این پیام آورده است: بسیج پس از دوران دفاع مقدس وظایف خطیر دیگری بر عهده گرفته و در حال حاضر به دلیل ظرفیت های بالقوه بسیج در زمینه های مختلف از جمله در بعد فرهنگی و نیاز كشور به تحول نظام اداری ضروری است این نیروی انقلابی در این جهبه نیز جایگاه نخست را داشته و برای ایجاد تحول در ساختار اداری كشور حضوری چشمگیر و اثرگذار داشته باشد.
زاهدی در پایان این پیام گفته است: این جانب هفته بسیج و سالروز تاسیس این نهاد مقدس را به همه بسیجیان جان بركف تبریك عرض كرده، امیدوارم در پرتو عنایات الهی و پیروی از منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) كه همواره خود را یك بسیجی می دانند، در پاسداری از ارزش های اسلامی انقلابی موفق و موید باشند.