سرمربي تيم فجر شيراز: برابر تيم خيبر خرم آباد 14 بازيكن اصلي به همراه نداشتيم

شيراز - ايرنا- سرمربي تيم فوتبال فجرشهيد سپاسي شيراز گفت: با وجود اين كه 14بازيكن اصلي خود را برابر تيم خيبرخرم آباد به همراه نداشتيم اما خدا كمك كرد تااين بازي دشوار را در خانه حريف با پيروزي پشت سر بگذاريم.

علي كلانتري روز دوشنبه در گفت وگو با ايرنا بيان داشت: دراين ديدار از چند بازيكن اميد و 19ساله استفاده كرديم و آنها با تمام توان كوشيدند تا ازاين بازي سربلند بيرون بياييم.
وي اضافه كرد: در نيمه نخست تيم ميزبان بازي بهتري ارايه داد اما بازي بدون گل پايان يافت.
كلانتري اظهار كرد:در نيمه دوم با تغييري كه در شيوه بازي و تركيب تيم انجام داديم جواب داد و در دقيقه 49 توسط احمد عبدالله زاده كه 19 سال سن دارد به گل برتري دست يافتيم اما يك دقيقه بعد تيم ميزبان از روي غفلت بازيكنان ما استفاده كرد و گل مساوي را دريافت كرديم.
كلانتري ادامه داد: در دقيقه 55 از روي نقطه پنالتي توسط ايمان با صفا به گل دوم دست يافتيم اما اين بازيكن بي تجرگي كرد و پس از به ثمر رساندن گل برتري، پيراهن خود را براي شادي در آوردكه داور با كارت زرد دوم اين بازيكن را از بازي اخراج كرد و حدود 40 دقيقه 10 نفره بازي كرديم.
وي گفت: در اين ديدار با نتيجه دو بر يك در برابر تيم خيبر خرم آباد به پيروزي دست يافتيم و صدر جدول را حفظ كرديم.
با پايان يافتن هفته شانزدهم مسابقات فوتبال دسته اول باشگاه هاي كشور تيم فجر با 35 امتياز در صدر قراردارد، پيكان تهران با 33 امتياز دوم است و خونه به خونه بابل هم با 29 امتياز در رده سوم قرار دارد.
تيم فوتبال فجر در هفته هفدهم اين مسابقات روز نهم آذرماه جاري در ورزشگاه حافظيه شيراز ميزبان تيم فولاد يزد است.
در مسابقات فوتبال دسته اول باشگاه هاي كشور 20 تيم حضور دارند كه پس از انجام 38بازي تيم هاي اول تا سوم به صورت مستقيم جواز حضور در فصل آينده ليگ برتر را كسب خواهند كرد.ك/3
7368 /6118 /1596