500 سالن فرهنگی و ورزشی همزمان با هفته بسیج به بهره برداری رسید

تهران- ایرنا- رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینكه 500 سالن فرهنگی و ورزشی در هفته بسیج در سراسر كشور به بهره برداری رسید گفت كه این سالن ها به محل تربیت سربازان امام زمان (عج) تبدیل خواهد شد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، سردار محمدرضا نقدی عصر دوشنبه در آیین افتتاح همزمان 500 سالن فرهنگی و ورزشی كه بصورت ویدئو كنفرانس در شش استان با حضور برخی از مسئولان در سالن 9 دی خانی آبادنو برگزار شد، افزود: این اقدام برآمده از همكاری داوطلبانه بسیجیان است كه در مدت چهار سال توانستند 500 سالن را در نواحی مختلف كشور احداث و به بهره برداری برسانند.
وی با بیان اینكه بسیجیان الگو و اسوه همه آزادیخواهان هستند خاطرنشان كرد: بسیجیان در همه عرصه ها سرافراز بوده و برای تحقق برنامه های خود تلاش و جهاد می كنند.
سردار نقدی گفت: بسیج تشكلی است كه از دل مردم شكل گرفته و برای بهره برداری از این پروژه های ورزشی نهادهای آموزشی، مراكز، ادارات و روستاهای مختلف دور هم جمع شده و داوطلبانه كارهای بزرگی را برای رضای خدا انجام داده اند.
رئیس سازمان بسیج مستضعفین افزود: بسیجیان امروزه برای امنیت مرزهای كشور با جان و دل ایستاده و در ارتفاعات و مناطق جنوب شرق كشور امنیت را در این مناطق حكمفرما می كنند.
سردار نقدی اضافه كرد: در مدت چهار سال گذشته توانسته ایم 500 طرح ورزشی و فرهنگی را در كشور به بهره برداری برسانیم كه انجام این كار با حضور داوطلبانه مردم و بسیجیان شكل گرفت.
وی خاطرنشان كرد: امیدواریم هر حوزه و محله بسیج به یك سالن ورزشی مجهز شود تا بتوانیم ورزش های رزمی و همگانی را در آن توسعه دهیم.
بهرام افشارزاده مدیر عامل باشگاه استقلال تهران ، كیومرث هاشمی معاون وزیر ورزش و جوانان، فرهاد طلوع كیان رئیس فدراسیون ورزش پهلوانی و زورخانه ای و جمعی از فرماندهان سپاه و بسیج كشور در آئین افتتاح 500 سالن ورزشی حضور داشتند.
500 سالن ورزشی همزمان در استانهای بوشهر، اصفهان، قزوین، خوزستان و فارس افتتاح شد.
تهرام/9350/7247//1348