شكست خانگي تيم فوتبال خيبر خرم آباد مقابل فجر‌ سپاسي شيراز

خرم آباد- ايرنا- تيم فوتبال خيبر خرم‌آباد عصر دوشنبه در ورزشگاه تختي خرم‌آباد با نتيجه 2 بر 1 شكست خانگي مقابل فجر سپاسي شيراز را پذيرفت.

به گزارش خبرنگار ايرنا، در هفته شانزدهم رقابتهاي ليگ دسته اول فوتبال باشگاه هاي كشور، تيم پايين جدولي خيبر خرم‌آباد در ورزشگاه تختي خرم‌آباد به مصاف تيم صدرنشين فجر سپاسي شيراز رفت و با وجود انجام يك بازي كاملا تهاجمي و برتر شكست را پذيرفت.
اين ديدار كه با حضور حدود 10 هزار تماشاگر خونگرم لرستاني در يك هواي آفتابي برگزار شد، شاگردان سبزپوش نيكبخت در كسب انديشه 3 امتياز خانگي به مصاف زردپوشان شيرازي رفتند.
در نيمه اول كه بدون گل به پايان رسيد هر دو تيم چند موقعيت گل‌ زني روي دروازه‌هاي هم داشتند اما نتوانستند از آن‌ها بهره‌اي ببرند.
در نيمه دوم تيم فجر سپاسي شيراز با استفاده از تفكرات مربي خود توانست اولين گل را در دقيقه 49 توسط احمد عبدالله‌زاده و روي اشتباه علي صدرا در پاس به عقب وارد دروازه خيبر كند.
سبزپوشان خيبري‌ خيلي زود و در دقيقه 52 روي حركت مناسب و انفرادي احمد قائدرحمتي بازي را به تساوي كشاندند.
بازيكنان فجر سپاسي كه نمي‌خواستند صدرنشيني جدول را از دست بدهند در يك ضد حمله و روي حركت مشكوك برخورد توپ به دست مدافع خيبر داور ديدار به نفع آنان يك پنالتي اعلام كرد و در دقيقه 54 ايمان باصفا از روي نقطه پنالتي دروازه خيبر را براي بار دوم باز كرد.
بعد از گل برتري بازيكنان فجر سپاسي به لاك دفاعي فرو رفتند و با كم كاري و اتلاف وقت سعي در به پايان رساندن بازي داشتند كه اين حركت آنان با اعتراض تماشاچيان نيز همراه بود.
قضاوت اين ديدار به عهده سيدحسين زرگر با كمك فرزاد بهرامي، رضا قيم و پيمان فرخي‌مهر برگزار شد.
7267/6001/1772