500 سالن فرهنگي و ورزشي همزمان در سراسر كشور به بهره برداري رسيد

تهران- ايرنا- رييس سازمان بسيج مستضعفين با بيان اينكه 500 سالن فرهنگي و ورزشي به مناسبت هفته بسيج در سراسر كشور به بهره برداري رسيد گفت: اين سالن هاي ورزشي به محل تربيت سربازان امام زمان (عج) تبديل خواهد شد.

به گزارش خبرنگار ايرنا محمدرضا نقدي عصر دوشنبه در آيين افتتاح همزمان 500 سالن ورزشي كه بصورت ويدئو كنفرانس در شش استان با حضور برخي از مسئولان در سالن 9 دي خاني آبادنو برگزار شد، افزود: اين اقدام برآمده از همكاري داوطلبانه بسيجيان است كه در مدت چهار سال توانستند 500 سالن ورزشي را در نواحي مختلف كشور احداث و به بهره برداري برسانند.
وي با بيان اينكه بسيجيان الگو و اسوه همه آزاديخواهان هستند خاطرنشان كرد: بسيجيان در همه عرصه ها سرافراز بوده و براي تحقق برنامه هاي خود تلاش و جهاد مي كنند.
سردار نقدي گفت: بسيج تشكلي است كه از دل مردم شكل گرفته و براي بهره برداري از اين پروژه هاي ورزشي نهادهاي آموزشي، مراكز، ادارات و روستاهاي مختلف دور هم جمع شده و داوطلبانه كارهاي بزرگي را براي رضاي خدا انجام داده اند.
رييس سازمان بسيج مستضعفين افزود: بسيجيان امروزه براي امنيت مرزهاي كشور با جان و دل ايستاده و در ارتفاعات و مناطق جنوب شرق كشور امنيت را در اين مناطق حكمفرما مي كنند.
سردار نقدي اضافه كرد: در مدت چهار سال گذشته توانسته ايم 500 طرح ورزشي و فرهنگي را در كشور به بهره برداري برسانيم كه انجام اين كار با حضور داوطلبانه مردم و بسيجيان شكل گرفت.
وي خاطرنشان كرد: اميدواريم هر حوزه و محله بسيج به يك سالن ورزشي مجهز شود تا بتوانيم ورزش هاي رزمي و همگاني را در آن توسعه دهيم.
بهرام افشارزاده مدير عامل باشگاه استقلال تهران ، كيومرث هاشمي معاون وزير ورزش و جوانان ، فرهاد طلوع كيان رييس فدراسيون ورزش پهلواني و زورخانه اي و جمعي از فرماندهان سپاه و بسيج كشور در آئين افتتاح 500 سالن ورزشي حضور داشتند.
500 سالن ورزشي همزمان در سراسر كشور به بهره برداري رسيد كه اين مراسم در استانهاي بوشهر، اصفهان، قزوين، خوزستان و فارس بصورت ويدئو كنفرانس انجام شد.
تهرام/9350/7247//1348