معاون استاندار ایلام: برگزاری انتخابات سالم مهمترین وظیفه مجریان است

ایلام - ایرنا - معاون سیاسی امنیتی استاندار ایلام گفت: برگزاری انتخابات سالم مهمترین و اصلی ترین وظیفه مجریان و ناظران انتخابات است.

به گزارش ایرنا، حسین كلانتری روز دوشنبه در جمع اعضای ستاد انتخابات شهرستان ملكشاهی افزود: وظیفه اصلی و اساسی همه ما صیانت و پاسداری از آرای مردم است.
وی تاكید كرد: با برنامه ریزی و همكاری های لازم بین اعضای ستاد انتخابات و همكاری عموم مردم، این اهداف تحقق خواهد یافت.
وی ادامه داد: فرمانداری ها از همه منابع انسانی، امكانات و تجهیزات اداری و دولتی باید برای برگزاری باشكوه انتخابات اسفندماه امسال استفاده كنند.
وی اظهار كرد: مسئولان باید نارسایی ها و مشكلات حوزه كاری را ارائه كنند تا با رصد و احصا آنها، شرایط مطلوب برای برگزاری انتخابات در همه نقاط استان را فراهم كنیم.
رئیس ستاد انتخابات استان بر رفع مشكل آنتن دهی در نقاط كور شهرستان ملكشاهی از جمله حوزه سد چم گردلان و مناطق روستایی تاكید كرد و گفت: مخابرات استان باید تا بیستم آذرماه این مشكل را برطرف كند.
فرماندار ملكشاهی نیز در این نشست گفت: قانون مداری، صیانت از آراء مردم، تعامل و هماهنگی با هیات های نظارت، حفظ بی طرفی و تعهد نسبت به برگزاری انتخابات سالم و باشكوه از ضروریات و وظایف ستاد انتخابات است كه باید به بهترین شكل اجرا شود.
سین علی موسوی افزود: مشكل اساسی شهرستان ملكشاهی، عدم پوشش آنتن دهی خطوط تلفن همراه در حوزه سد و برخی از مناطق روستایی شهرستان است كه لازم است در سریع ترین زمان اقدامات لازم در جهت رفع نقص دكل آنتن دهی سد انجام شود.
شهرستان ملكشاهی در 45 كیلومتری ایلام قرار دارد.
دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری هفتم اسفند ماه امسال در سراسر كشور برگزار می شود.
استان ایلام با حدود 600 هزار نفر جمعیت دارای سه كرسی نمایندگی در مجلس شورای اسلامی و یك كرسی نمایندگی در مجلس خبرگان رهبری است.
6032/6034