ليگ آزادگان؛ اظهارات بازيكنان پيكان پس از شكست گيتي پسند

تهران - ايرنا - بازيكن تيم فوتبال پيكان تهران گفت: بازيكنان اين تيم در نيمه نخست تمركز لازم را نداشتند و به همين دليل هادي مرزبان سرمربي تيم دست به تغييرات زد.

امير حسين اميري كه از برتري 2 بر صفر تيمش برابر تيم گيتي پسند اصفهان بسيار خوشحال به نظر مي رسيد، به ايرنا افزود: از اينكه توانستيم سه امتياز خانگي اين ديدار را از آن خود كرده و همچنان مانند سايه در تعقيب صدرنشين باشيم، خوشحالم.
وي افزود:‌ درنيمه نخست بازيكنان تمركز لازم را نداشتند كه بلافاصله سرمربي دست به تغييرات زد كه مثمر ثمر نيز بود و توانستيم با گلي كه در دقايق پاياني نيمه نخست به ثمر رسانديم از حريف پيشي بگيريم.
بازيكن تيم فوتبال پيكان تهران ادامه داد: با شروع نيمه دوم روند حركتي تيم بهتر شد و رفته رفته توانستيم با حفظ توپ و كنترل بازي بر حريف مسلط شويم و دردقيقه 70 گل دوم را درون دروازه اين تيم جاي دهيم.
سيامك نعمتي ديگر بازيكن تيم پيكان نيز با اشاره به اينكه در نيمه نخست تيم پيكان واقعا بهم ريخته بازي مي كرد، افزود: انسجام لازم را نداشتيم و از موقعيت هاي خود به خوبي استفاده نكرديم اما با تغييراتي كه در تركيب تيم ايجاد شده كنترل توپ و ميدان را دراختيار گرفتيم و درپايان با دوگلي كه زديم به پيروزي رسيديم.
وي درخصوص تيم گيتي پسند اصفهان نيز گفت:‌ گيتي پسند تيم جواني است و آن ها مي توانند در ادامه مسابقات موفق باشند.
ورزشي.(2)**9029 **9144**1379