تنديس ديموند جشنواره ' نظام توزيع و پخش كشور' نصيب همراه اول شد

تهران- ايرنا- شركت ارتباطات زيرساخت ايران اعلام كرد: تنديس ديموند تك لوتوس هشتمين جشنواره مديريت ' نظام توزيع و پخش كشور ' نصيب همراه اول شد.

به گزارش ايرنا از پايگاه اطلاع رساني شركت مزبور ، در اين جشنواره به ' اپراتور اول تلفن همراه كشور ' به پاس ارائه خدمات مناسب و بهينه در حوزه فناوري اطلاعات و اينترنت پرسرعت ، تنديس ديموند تك لوتوس اعطا شد.
اين جشنواره مهمترين هم انديشي معتبر توزيع و پخش كشور محسوب مي شود كه سالانه با توجه به اهميت نقش توزيع و فرهنگ مناسب در زمينه توزيع و پخش و آماده سازي فضاي مناسب براي تبادل نظر و اطلاعات بين سازمان ها و با همكاري نمايندگان بيش از 30 سازمان و وزارتخانه برگزار مي شود.
براساس اعلام مسؤولان برگزاري اين جشنواره و كنفرانس براي انتخاب شركت هاي برتر در اين حوزه، 370 نوع محصول از 31 مركز استان مورد بررسي قرار گرفت.
لوح تقدير و تنديس ديموند تك لوتوس همراه اول را مهدي غيناقي ، مديركل فروش شركت ارتباطات سيار ايران دريافت كرد.
تنديس ديموند لوح تقدير از برگزيدگان و نام آوران پخش كشور است كه تاكنون 196 سازمان در ايران موفق به دريافت آن شده اند و علاوه برآن 320 تنديس ديموند به ديگر برگزيدگان اين جشنواره ساليانه اعطا شده است .
برخي از سازمانها در چندين دوره موفق به دريافت تنديس شده اند و مراسم به عنوان اصلي ترين هم انديشي ساليانه توزيع و پخش كشور است.
براساس لغت نامه دهخدا ديموند نام قديمي رشته كوه دماوند است.
هشتمين جشنواره و كنفرانس مديريت نظام توزيع و پخش كشور با حضور مسؤولان اجرايي و فعالان حوزه توزيع و پخش كشور و به منظور تقدير از سازمانهاي موفق خدماتي در نظام توزيع و پخش كشور، در مركز همايش هاي برج ميلاد برگزار شد.
اقتصام(1)2078** 1559