لیگ برتر فوتبال جوانان گیلان؛ شكست سنگین گمرك انزلی مقابل شهرداری رودسر

رشت -ایرنا - در ادامه رقابت های فوتبال لیگ برتر جوانان استان گیلان و از هفته دهم این مسابقات، تیم شهرداری رودسر مقابل گمرك بندر انزلی به پیروزی سه بر صفر دست یافت .

به گزارش خبرنگار ایرنا ، در این دیدار كه عصر دوشنبه و در یك هوای صاف و آفتابی و با حضور جمعی از علاقمندان به این رشته ورزشی در زمین اختصاصی شهرداری رودسر برگزار شد شاگردان میر جاوید كار با ارائه یك بازی برتر ،هدفمند و حساب شده سه بر صفر حریف خود را با شكست سنگین بدرقه كردند ، هر سه گل این بازی در نیمه نخست به ثمر رسید.
گلهای تیم شهرداری رودسر را در این بازی امیر مستوفی در دقایق 2 و 28 و حسن كشاورز در دقیقه 21 وارد دروازه گمرك انزلی كردند.
شهرداری رودسر با این برد 17 امتیازی شد و موقعیت خود را در بالای جدول تثبیت كرد.
سرمربی تیم فوتبال شهرداری رودسر پس از پایان بازی در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت : تیم ما در هر دو نیمه از حریف سرتر بود و از موقعیتهایی كه روی دروازه حریف ایجاد كردیم نهایت استفاده را بردیم.
ابراهیم میر جاوید كار افزود : ما می توانستیم حتی بیش از این به حریف گل بزنیم ولی فورواردهای ما در ضربات نهایی دقت كافی نداشتند.
وی اضافه كرد : ما برای اینكه بالای جدول را از دست ندهیم به این برد نیاز داشتیم و خوشحالم بازیكنان ما توانستند این كار بزرگ را انجام دهند.
در لیگ برتر فوتبال جوانان استان گیلان 12 تیم حضور دارند كه بصورت رفت و برگشت با یكدیگر مسابقه می دهند.ك/2
3019/6070