۲ آذر ۱۳۹۴،‏ ۱۷:۴۷
کد خبر: 81850795
۰ نفر
تیم فوتبال پیكان در كویر اردو می زند

تهران - ایرنا - سرمربی تیم فوتبال پیكان تهران از برگزاری اردو در یكی از كویرهای ایران در نیم فصل مسابقات لیگ آزادگان خبر داد.

به گزارش ایرنا، علیرضا مرزبان در پایان دیدار تیم‌های فوتبال پیكان و گیتی‌پسند در هفته شانزدهم لیگ آزادگان كه با نتیجه دو بر صفر به سود خودروسازان پایان یافت، اظهار كرد: امروز خیلی خوب برابر گیتی‌پسند عمل كردیم و بازیكنان پیكان توانستند اهداف مدنظر كادرفنی را در زمین پیاده كنند.
سرمربی تیم فوتبال پیكان اضافه كرد: البته در نیمه نخست برخی از بازیكنان، نتوانستند تفكرات كادرفنی را در زمین پیاده كنند و مجبور شدیم دو تعویض را در این نیمه انجام دهم.
مرزبان توضیح داد: هر مربی از بازیكنان خود، فرم خاصی را برای بازی انتظار دارد كه اگر بازیكنان آن چارچوب و فرم را رعایت نكنند، قطعاً تعویض می‌شوند. برای من هم به عنوان سرمربی پیكان مهم نیست دقیقه یك یا 90 باشد بلكه وقتی بازیكنی اهداف را در زمین پیاده نكند، تعویض می‌شود.
سرمربی پیكان درباره عملكرد گروه داوری نیز گفت: داوری خیلی خوب انجام شد و برای هر دو تیم عادلانه سوت زدند.
وی در پاسخ به این سئوال كه آیا پیكان تا پایان فصل در كورس قهرمانی باقی می‌ماند یا خیر؟ گفت: تیم پیكان بازیكنان جوانی دارد كه این بازیكنان هر روز عملكرد بهتری از خود نشان می‌دهند و گام‌های رو به جلوی بزرگ‌تری بر‌می‌دارند. بسیار خوشحالم كه بازیكنان پیكان در تلاش برای رسیدن به اهداف دراز مدت باشگاه یعنی رسیدن به كیفیت بالا، در تلاش هستند.
مرزبان اضافه كرد: خوشبختانه در جدول وضعیت خوبی داریم و تمام تلاش‌مان حفظ این موقعیت تا پایان مسابقات است.
سرمربی پیكان در پاسخ به این سئوال كه آیا در نیم فصل، بازیكن جدیدی به این تیم اضافه می‌شود یا خیر؟ گفت: به طور قطع در نیم فصل، بازیكنان مورد نظر را كه از هم اكنون در حال رایزنی با آنها هستیم به تیم اضافه می كنیم تا سطح كیفی پیكان را بالا ببریم.
مرزبان همچنین از برگزاری یك اردوی خاص در نیم فصل در كویر خبر داد و گفت: امیدواریم در این اردو بتوانیم اهداف موردنظرمان را پیاده كنیم.
سرمربی پیكان با بیان اینكه بازیكنان پیكان 30 تا 40 درصد قرارداد خود را دریافت كردند، گفت: 20 درصد از قرارداد بازیكنان نیز به صورت حقوق پرداخت می‌شود.
ورزشی(3)**9029**1379