38 سالن ورزشی صالحین در استان بوشهر افتتاح شد

بوشهر- ایرنا- همزمان با افتتاح 500 سالن ورزشی طرح صالحین در كشور، 38 سالن ورزشی نیز در شهرهای مختلف استان بوشهر در هفته بسیج افتتاح شد.

به گزارش ایرنا، فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر بعد از ظهر دوشنبه در آیین افتتاح این سالن های ورزشی افزود: ورزش از عرصه‌هایی است كه برای جذب بسیج مناسب است و می‌توانیم اهداف كلی را كه در بخش جذب برای بسیج طراحی ‌شده با استفاده از عرصه ورزش محقق كنیم.
سردار فتح الله جمیری تصریح كرد: درزمینه فعالیت‌های ورزشی نیاز به زیرساخت‌ها و فضا داریم و در چند سال اخیر در این بخش اقدامات خوبی صورت گرفته است.
فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر اظهار كرد: علاوه بر افتتاح این سالن های ورزشی 58 طرح ورزشی دیگر در استان بوشهر درآستانه افتتاح قرار دارد.
جمیری بیان كرد: با تكمیل این طرح‌های ورزشی، ظرفیت فضای ورزشی در مجموعه بسیج استان بوشهر به دو برابر افزایش می یابد ضمن اینكه بیش از 50 درصد اعتبار مربوط به این طرح‌ها از كمك های مردمی تأمین‌ شده است.
مسئول مهندسی سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر نیز در این آیین گفت: 38 سالن ورزشی صالحین در بوشهر باهدف كمك به رشد استعدادهای ورزشی، بالا بردن روحیه تعامل بومی و محلی وارتقای سرانه ورزش در استان افتتاح‌ شده است.
صادق سلیمی افزود: همچنین عملیات 29 هزار مترمربع سالن ورزشی در استان آغاز شده است كه باهدف كمك به آمادگی جسمانی و نشاط آحاد جامعه، فضاسازی به‌منظور ارتقا سلامت روانی و ایجاد نشاط و شادابی در بین جوانان این طرح ها تكمیل وافتتاح خواهد شد.
/1656/6047