دشمن با ابزار فرهنگي درصدد نفوذ و ضربه زدن به ارزش هاي اسلامي است

مراغه - ايرنا - جانشين نمايندگي ولي فقيه در سپاه عاشورا گفت: دشمن با ابزار فرهنگي درصدد نفوذ و ضربه زدن به ارزش ها و آرمان هاي اسلامي است.

حجت الاسلام عبدالرحيم نجفقلي زاده سرايي، روز دوشنبه درهمايش بزرگداشت سالروز تشكيل بسيج دانشجويي و بسيج طلاب در دانشگاه پيام نور شهرستان مراغه افزود: دشمنان قسم خورده اسلام و انقلاب با بهره گيري از ابزارهاي رسانه اي و سياسي در صدد تضعيف نظام مقدس اسلامي هستند.
وي اظهاركرد: دشمن با بهره گيري و سواستفاده از برجام بدنبال نفوذ و جريان سازي درداخل كشور با هدف ايجاد تفرقه و ضربه زدن به اركان نظام اسلامي و ارزش هاي انقلابي است.
جانشين نمايندگي ولي فقيه در سپاه عاشورا يادآور شد: غرب و نظام سلطه با ابزارفرهنگي، ترويج بي بند و باري، فساد و ابتذال به عنوان مظاهر نفوذ در بين جوانان درصدد ايجاد استحاله فرهنگي و تضعيف باورهاي اسلامي و ديني است.
حجت الاسلام نجفقلي زاده سرايي ادامه داد: رزمندگان و بسيجي ها در هشت سال دفاع مقدس به جهانيان ثابت كردند كه مكتبي كه شهادت دارد، اسارت ندارد.
وي گفت: راهبرد آمريكا و غرب براي ضربه زدن به انقلاب اسلامي، تغيير ساختار، رفتار و مهار رشد و توسعه نظام اسلامي است.
جانشين نمايندگي ولي فقيه در سپاه عاشورا خاطرنشان كرد: رزمندگان در اوج مظلوميت در برابر قدرت هاي جهان ايستادند و اجازه نفوذ و تجاوز به دشمنان را ندادند و اينك رسالت ما ادامه راه آن ها است.
حجت الاسلامي نجفقلي زاده سرايي، با اشاره به انتخابات پيش روي خبرگان رهبري و مجلس شوراي اسلامي، يادآور شد: هوشياري در برابر توطئه دشمن در تحريف ارزش ها و حقايق انقلاب اسلامي در آستانه انتخابات، امري حياتي است.
شهرستان مراغه با 250 هزار نفر جمعيت در147 كيلومتري جنوب تبريز مركز آذربايجان شرقي واقع است.
3034/8023