همه تلاشم را براي خدمت رساني به مردم سمنان به كار خواهم گرفت

سمنان - ايرنا - استاندار سمنان با تاكيد بر شتاب بيشتر خدمات رساني به مردم گفت : براي خدمت رساني به مردم متدين و انقلابي استان سمنان از هيچ تلاش و پيگيري كوتاهي نخواهم كرد.

محمدرضا خباز روز دوشنبه در ديدار با نماينده ولي فقيه و امام جمعه سمنان با اشاره به تاكيدات رياست جمهوري مبني به خدمتگزاري بيشتر به مردم افزود : در اين راستا بايد خدمت رساني به مردم استان سمنان شتاب بيشتري بگيرد.
وي اظهار داشت : خداوند منان را سپاسگزارم كه در اين برهه از تاريخ نظام مقدس جمهوري اسلامي توفيق خدمتگزاري به مردم با اخلاق ، متدين ، هميشه در صحنه با تاريخ كهن و درخشان نصيب اينجانب شد.
وي خاطرنشان كرد : براي خدمتگزاري بيشتر همواره به دعاي خير مردم و دعاي نماينده ولي فقيه در استان حضرت آيت ا... شاهچراغي نيازمندم.
استاندار سمنان يادآور شد : نماينده ولي فقيه در استان به عنوان اصلي ترين و محوري ترين جنبه وحدت و همبستگي و معنويت استان است كه همواره همه مديران بايد در راه خدمتگزاري از دستاوردهاي معنوي و دعاي خير بهره بگيرند.
استاندار سمنان در ادامه اين ديدار به بازديد سرزده خود از بيمارستان كوثر سمنان اشاره و اضافه كرد: بحث سلامت و بهداشت پس از امينت، مقوله مهمي است كه بايد معضلات و مشكلات درماني اينم بيمارستان بررسي و حل گردد.
وي تاكيد كرد : مردم بايد در عرصه بيماري طبق فرمايش رهبر معظم انقلاب احساس آرامش و رضايت نمايند و دغدغه اي جز بيماري نداشته باشند چرا كه در دولت تدبير و اميد به مقوله سلامت جامعه توجه شاياني شده است.
خباز گفت : در دولت گذشته 30 درصد هزينه را دولت و 70 درصد هزينه را مردم مي پرداختند اما با تدابير رييس دولت
تدبير و اميد و با صرفه جويي هزينه هاي درماني مردم به حداقل رسيده كه بايد تلاش شود از اين هم كمتر شود.
وي همچنين خواستار بررسي همه جانبه در خصوص افزايش بيماران در بخش اورژانس بيمارستان كوثر شد.
استاندار سمنان در پايان اظهار اميدواري كرد با راهنمائي ها و ارشاد نماينده ولي فقيه در استان همفكري و كمك مردم و تلاش مجموعه مديران نهادها ، مسائل و مشكلات استان برطرف شود.
محمدرضا خباز استاندار جديد سمنان از روز يكشنبه به صورت رسمي فعاليتش آغاز كرد.ك/1
6026/