سرمربي گيتي پسند پس از باخت به پيكان: كم تجربه هستيم

تهران – ايرنا – سرمربي تيم فوتبال گيتي پسند اصفهان، جواني و كم تجربگي بازيكنانش را عامل اصلي شكست اين تيم مقابل پيكان در هفته شانزدهم ليگ برتر ليگ آزادگان اعلام كرد.

واهيك طروسيان عصر دوشنبه در گفت وگو با خبرنگار ايرنا افزود ‌: تيم گيتي پسند در نيمه نخست، فرصت هاي گلزني خوبي به دست آورد اما مهاجمان با بي دقتي موقعيت هايشان را از دست دادند تا اين تيم نتواند با امتياز به خانه باز گردد.
وي ادامه داد : تمرينات زيادي را براي رفع نواقص تيم پشت سر گذاشته ايم اما بازيكنان كم تجربه گيتي پسند به راحتي فرصت هاي خود را از دست مي دهند كه اين امر باعث شده است تا اين تيم نتواند جايگاه مناسبي را در جدول رده بندي به خود اختصاص دهد.
طروسيان هدف اصلي كادر فني تيم گيتي پسند را بقا در ليگ دسته اول باشگاه هاي ايران اعلام كرد و گفت : بضاعت ما بيش از اين نيست اما تلاش مي كنيم تا بتوانيم عملكرد مطلوب تري را در رقابت هاي آينده از خود به نمايش بگذاريم.
تيم گيتي پسند اصفهان عصر دوشنبه در هفته شانزدهم ليگ دسته اول باشگاه هاي ايران با دو گل مغلوب پيكان شد و در مكان سيزدهم جدول رده بندي قرار گرفت.
تيم فوتبال پيكان با اين پيروزي جمع امتيازات خود را به عدد 33 رساند و در جايگاه دوم جدول رده بندي وضعيت خود را تثبيت كرد.
ورزشي (2) ** 9029** 9122 ** 1701