تاكید معاون استاندار كرمان بر تسریع در ساخت جاده ریگان - جاسك

كرمان - ایرنا - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار كرمان گفت: تمام تلاش ما بر این است تا ساخت جاده ریگان - جاسك آغاز شود و تاكنون 90 میلیارد ریال اعتبار برای این مسیر اختصاص یافته است.

به گزارش ایرنا حمید ذكاء اسدی روز دوشنبه در سفر به شهرستان ریگان افزود: با ساخت جاده ریگان - جاسك تحول شگرفی در زمینه اقتصادی در این شهرستان ایجاد می شود و چندین روستا از مزایای آن بهره مند می شوند.
آزمایشگاه مجهز طبی نیز امروز دوشنبه با حضور معاون استاندار كرمان در ریگان به بهره برداری رسید.
به گفته فرماندار ریگان برای ساخت این آزمایشگاه با زیربنای 150 متر مربع بیش از چهار میلیارد ریال هزینه شده است.
امین باقری افزود: بیش از 70 نمونه آزمایش در این آزمایشگاه انجام می شود و روزانه یكصد نفر مراجعه كننده خدمات خود را دریافت می كنند.
وی گفت: با راه اندازی این آزمایشگاه كه در استان دومین آزمایشگاه مجهز است از تردد مردم ریگان به بم و مركز استان جلوگیری شد.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار كرمان از مركز دیالیز ریگان نیز بازدید كرد.
فرماندار ریگان در این بازدید گفت: این مركز به همت شبكه بهداشت ریگان و با كمك خیرین راه اندازی شده است و روزانه 10 بیمار دیالیز از مزایای آن بهره مند می شوند.
وی اظهار كرد: بیش از پنج میلیارد ریال برای راه اندازی این مركز هزینه و سه دستگاه دیالیز در این مركز با كمك خیرین مستقر شده است.
ذكاء اسدی همچنین از باند دوم محور ریگان - ایرانشهر، روند ساخت ساختمان اداری شبكه بهداشت، ساخت بیمارستان 32 تختخوابی و فرمانداری شهرستان ریگان بازدید كرد.
7442/3028