ديدار با فرماندهان بسيج خواهران ناحيه سپاه بهشهر با امام جمعه

ساري-ايرنا- فرماندهان بسيج خواهران ناحيه مقاومت بسيج سپاه بهشهر به مناسبت هفته بسيج با امام جمعه شهرستان بهشهر ديدار و گفتگو كردند.

به گزارش ايرنا، حجت الاسلام سيدعربعلي جباري، امام جمعه بهشهر روز دوشنبه در اين ديدار با گراميداشت ياد و خاطره شهدا و تبريك هفته بسيج و با اشاره به شخصيت حضرت زهرا(س)، گفت: فاطمه (س) ليله القدر است و منظور آن است كه مردم نتوانستند، حضرت زهرا(س) را هم مانند قدر درك كنند.
وي اظهار داشت: قرآن، توجه به ولايت و رهبري و بخشش در راه خدا، كانون توجهات حضرت زهرا(س) در زندگي بود.
امام جمعه بهشهر با اشاره به اينكه تفكر بسيجي جايگاه ارزشمندي دارد، عنوان كرد: همه پيشرفت هاي اقتصادي، سياسي، اجتماعي و... امروز كشور را مرهون زحمات بسيج هستيم.
وي تفكر بسيجي را تفكر اسلام ناب محمدي دانست و بيان داشت: بسيجيان بايد با تمام وجود ايمان خود را تقويت كنند و بايد نسبت به اوضاع و احوال آگاه و چشم بيدار جامعه باشند.
امام جمعه بهشهر با تاكيد بر اينكه اگر لحظه اي غفلت شود، انحراف صورت مي گيرد، گفت: ايمان، اخلاص، ايثار و ايستادگي از ويژگي بسيج و بسيجيان است.
حجت الاسلام جباري خاطرنشان كرد: اكنون وظيفه ما از زمان جنگ بيشتر است زيرا در آن زمان خط دشمن شفاف و واضح بود ولي امروز شناسايي دشمن نيازمند بصيرت است كه بايد در اين راستا با تمام توان باولايتمداري حركت كنيم./ك3
7332/6097