خونه به خونه مازندران در كورس مدعيان باقي ماند

ساري - ايرنا - تيم خونه به خونه مازندران با پيروزي خانگي درهفته شانزدهم مسابقات ليگ دسته يك فوتبال باشگاه هاي كشور برابر حريف همداني در جمع مدعيان اين رقابتها باقي ماند.

به گزارش خبرنگار ايرنا، تيم هاي خونه به خونه مازندران و پاس همدان در چارچوب هفته شانزدهم رقابتهاي ليگ دسته يك فوتبال باشگاه هاي كشور عصردوشنبه در ورزشگاه شهداي هفت تيربابل به مصاف هم رفتند كه در نهايت تيم ميزبان با تنها گل اين مسابقه كه در نيمه دوم به ثمر رسيد، ميهمان خود را با شكست بدرقه كرد.
براي شاگردان اكبرميثاقيان در تيم خونه به خونه مازندران، عليرضا نظيف كار بازيكن باتجربه و تاثيرگذار اين تيم روي يك شوت ايستگاهي و زيبا در دقيقه 73 مسابقه دروازه تيم پاس همدان را بازكرد و حدود چهار هزار تماشاگر بابلي را غرق در شادي كرد.
خونه به خونه مازندران با كسب سه امتياز ارزشمند اين ديدار خانگي29 امتيازي شد و همچنان پس از تيم هاي فجرسپاسي شيراز و پيكان تهران در رده سوم جدول رده بندي اين مسابقات باقي ماند.
همچنين تيم نساجي مازندران در ديداري خارج از خانه در كرمان متحمل شكست سنگين چهار بريك شد تا روند صعود و تنزل اين تيم در اين رقابتها ادامه داشته باشد.ك/3
7327/6097