يادواره شهداي هنرمند شهرستان جوانرود برگزار شد

كرمانشاه - ايرنا - به مناسبت هفته بسيج يادواره شهداي هنرمند جوانرود روز دوشنبه با حضور مسئولان؛ خانواده هاي معظم شهدا و بسيجيان اين شهرستان برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ايرنا فرمانده بسيج سپاه ناحيه جوانرود در اين مراسم زنده نگه داشتن ياد و خاطره شهدا و انتقال فرهنگ ايثار و شهادت، ايجاد فضاي معنوي و ارزشي در جامعه به نسل جوان را از مهم ترين اهداف برگزاري اين يادواره عنوان كرد.
سرهنگ حسين كوليوند افزود: شهدا مظهر عزت و افتخار جامعه اسلامي ما هستند و براين اساس همه ما بايد ادامه دهنده راه اين عزيزان در راستاي حفظ و كيان از دستاوردهاي انقلاب اسلامي ايران باشيم.
وي توجه جوانان و نوجوانان را به پيام شهدا در راستاي حفظ انقلاب و ايجاد امنيت در جامعه مورد تاكيد قرار داد و اظهار كرد: ما بايد خودگذشتگي، ايثار و فداكاري شهدا را سرلوحه كارهاي خود قرار دهيم.
فرمانده بسيج سپاه ناحيه جوانرود با بيان اينكه بسيج با تمام وجود در دوران دفاع مقدس در خدمت اسلام و انقلاب بوده است خاطرنشان كرد: امروز نيز بسيج براي پيشبرد اهداف و آرمان هاي نظام مقدس جمهوري اسلامي از هيچ كوششي دريغ نمي كند.
وي يادآور شد: اگر ايثار و از خودگذشتگي شهدا و رزمندگان نبود امروز شاهد اقتدار و پيشرفت در كشور نبوديم. شهرستان جوانرود 338 شهيد تقديم انقلاب اسلامي كرده است.
شهرستان جوانرود در 86 كيلومتري شمال غرب كرمانشاه واقع شده است.
8066/7453