سرمربی سپاهان: مهار بازیكنان ذوب آهن و انجام بازی روان برای ما اهمیت دارد

اصفهان - ایرنا- سرمربی تیم فوتبال فولاد مباركه سپاهان اصفهان گفت: مهار تیم هجومی ذوب آهن و انجام یك بازی روان برای ما اهمیت دارد و برد را برای ما به ارمغان می آورد.

به گزارش ایرنا، ایگور استیماچ روز دوشنبه در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر ذوب آهن در رقابت های جام حذفی اظهار كرد: دیدار فردا از اهمیت بالایی برخوردار است و امیدوارم هواداران از بازی فردا بخوبی استقبال كنند.
وی ادامه داد: بعد از برد برابر نفت تهران، دیدگاه ما نسبت به مسابقات بهتر شده است، بنابراین نسبت به برد برابر ذوب آهن خوشبینیم.
سرمربی تیم فوتبال فولاد مباركه سپاهان گفت: ذوب آهن تیمی قوی است و خط حمله مطلوبی دارد و ما می كوشیم بازی خوبی را به نمایش بگذاریم.
استیماچ تصریح كرد: سبك بازی ذوب آهن با تمام تیم های ایران، متفاوت و بیشتر هجومی است، اما ما هم تیم سپاهان هستیم و هواداران از ما فقط انتظار برد دارند.
او در باره حضور علی احمدی در تیم سپاهان گفت: این بازیكن هنوز به شرایط آرمانی نرسیده است اما اگر به شرایط مناسب دست یابد می تواند نقش شایانی در تیم ایفا كند.
سرمربی سپاهان خاطرنشان كرد: غیر از عبدالله كرمی كه محروم است، تیم ما غایب دیگری ندارد.
وی اضافه كرد: شهاب گردان و رحمان احمدی دو دروازه بان سپاهان، افتخار تیم ما هستند و خوشحالیم كه این دو دروازه بان آماده را در خدمت داریم و حضور این دو بازیكن در هر تیمی افتخار محسوب می شود.
استیماچ ادامه داد: احمدی به شرایط ایده آل رسیده است و با توجه به بازی های زیاد پیش رو به او احتیاج فراوان داریم.
سرمربی سپاهان تصریح كرد: گردان نیز آماده است و می تواند خود را برای بازی های بعد آماده كند.
ت / 8114 / 6027/6020** 1701