چهارمین نمایشگاه تخصصی برق،الكترونیك و مخابرات در قزوین برگزار می شود

قزوین- ایرنا- مدیرعامل شركت نمایشگاههای بین المللی استان قزوین از برگزاری چهارمین نمایشگاه تخصصی برق، الكترونیك و مخابرات خبر داد.

هادی نیك فطرت روز یكشنبه با اعلام این مطلب به خبرنگار ایرنا افزود: این نمایشگاه از سوم تا شش آذر ماه سال جاری به مدت چهار روز در فضایی به مساحت یكهزار و 500 متر مربع با حضور 30 مشاركت كننده برگزار خواهد شد.
وی اظهاركرد: مشاركت‌ كنندگان از استانهای تهران، اصفهان، قزوین و البرز محصولات و دستاوردهای خود را در زمینه‌های تجهیزات برقی، تابلو برق، انواع سیم و كابل، دوربین‌های مدار بسته، سیستم‌های امنیتی، وسایل توزیع و كنترل نیروی برق، لامپ و صنایع روشنایی در معرض دید بازدیدكنندگان و متخصصین قرار خواهند داد.
نیك فطرت ادامه داد: همچنین ایجاد فضای تخصصی و آشنایی هرچه بیشتر متخصصان با این بخش و تكنولوژی های جدید، شناخت فرصت های جدید سرمایه گذاری و ایجاد فضای رقابتی برای ورود به بازارهای جدید، سنجش توان رقابتی مشاركت كنندگان و تحقیق و بازاریابی ازجمله اهداف برگزاری این نمایشگاه می باشد.
مدیرعامل شركت نمایشگاه های بین المللی استان قزوین یادآورد شد: چهارمین نمایشگاه تخصصی برق، الكترونیك و مخابرات در مدت برگزاری از ساعت 15 الی 21 در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی استان قزوین جهت بازدید علاقه مندان دایر خواهد بود.
7389/ 6128

سرخط اخبار استان‌ها