آذربايجان غربي و تهران قهرمان تيمي اسلحه اپه و فلوره شدند

اروميه- ايرنا- تيم‌ هاي آذربايجان‌غربي و تهران عنوان نخست مسابقات شمشيربازي قهرماني كشور در بخش تيمي اسلحه‌هاي اپه و فلوره را كسب كردند.

به گزارش ايرنا، سومين روز از مسابقات شمشيربازي قهرماني كشور شامگاه سه ‌شنبه با برگزاري ديدارهاي تيمي در دو اسلحه اپه و فلوره مردان در سالن تختي اروميه برگزار شد.
در اين مسابقات تيم آذربايجان‌غربي در اسلحه اپه به عنوان نخست دست يافت، زنجان در رده دوم ايستاد و عنوان سوم مشترك نيز به تيم‌هاي اصفهان و مازندران رسيد.
در اسلحه فلوره نيز تيم تهران قهرمان شد، يزد به مقام دومي رسيد و تيم هاي اصفهان و آذربايجان‌غربي در سكوي مشترك سوم ايستادند.
در مسابقات بخش انفرادي اسلحه فلوره كه با شركت 45 شمشيرباز از 12 استان طي 123 ديدار مقدماتي و 33 ديدار حذفي برگزار شد، عليرضا ادهمي از تهران به عنوان نخست دست يافت، شروين طلوعي از اصفهان دوم شد و عنوان سوم مشترك نيز به محمد ادهمي از تهران همراه با محمدحسين جعفري از يزد رسيد.
در بخش انفرادي اسلحه اپه نيز كه 84 شمشيرباز از 18 استان به مصاف هم رفتند، امير كنعاني از اردبيل به مقام قهرماني رسيد، محمد اسماعيلي از زنجان دوم شد و طاهر عاشوري از آذربايجان غربي و محمد رضايي از اصفهان به مقام سوم مشترك دست يافتند.
بر اساس اين گزارش مسابقات قهرماني بانوان كشور نيز با 58 شمشيرباز از 17 استان در اسلحه اپه و 44 شمشيرباز از 13 استان در اسلحه فلوره از صبح روز چهارشنبه(فردا) در اروميه آغاز مي شود.
نتايج مسابقات شمشيربازي قهرماني كشور بزرگسالان در رنكينگ بازيكنان شركت كننده تاثيرگذار است.
اين مسابقات از 17 تا 22 آبان ماه جاري آغاز شده و به مدت شش روز در دو بخش مردان و زنان برگزار مي شود.ك3
7126/1905**1613