دومين نمايشگاه تجهيزات پزشكي، دندانپزشكي و آزمايشگاهي در قزوين برگزار مي شود

قزوين - ايرنا- مديرعامل شركت نمايشگاه هاي بين المللي استان قزوين از برگزاري دومين نمايشگاه تجهيزات پزشكي، دندانپزشكي و آزمايشگاهي در قزوين خبر داد.

هادي نيك فطرت روز يكشنبه با اعلام اين مطلب به خبرنگار ايرنا افزود: بخش سلامت همواره به عنوان يك اصل مهم در خدمت رساني به مردم مطرح بوده است و مسوولان و دست اندركاران اين حوزه هم بر گسترش دامنه خدمات آن نيز تاكيد كرده اند.
وي با اشاره به اهميت روزافزون تجهيزات و لوازم پزشكي در تامين سلامت جامعه خاطرنشان كرد: نقش حساس و حياتي اين تجهيزات به جهت ارتباط تنگاتنگي كه با سلامتي و جان انسان ها دارد و نيز تاثير انكارناپذير آن بر كارايي و اثربخشي فعاليت هاي درماني به عنوان يك شاخص مهم، همواره از مسائل مديران ارشد و تصميم سازان نظام سلامت مطرح بوده است .
نيك فطرت ادامه داد: گستردگي، تنوع و رشد روزافزون تقاضا براي تجهيزات پزشكي، دندانپزشكي و آزمايشگاهي از يكسو و ارتباط ويژه اين تجهيزات با سلامت جامعه از سوي ديگر برگزاري اينگونه نمايشگاههاي تخصصي را ضروري مي كند.
مديرعامل شركت نمايشگاه هاي بين المللي استان قزوين اضافه كرد: دومين نمايشگاه تجهيزات پزشكي، دندانپزشكي و آزمايشگاهي استان قزوين با عنوان قزوين هلث از تاريخ 19 لغايت 22 آبان ماه به مدت چهار روز با حضور بيش از 50 مشاركت كننده در فضايي به مساحت سه هزار و 600 مترمربع در محل دائمي نمايشگاه هاي بين المللي استان قزوين برگزار مي شود.
نيك فطرت افزود: آگاهي و اطلاع رساني در زمينه سلامت و بهداشت، معرفي ظرفيت ها، توانمندي ها و فن آوري هاي مختلف در زمينه هاي تجهيزات پزشكي، دندانپزشكي و آزمايشگاهي و محصولات و خدمات بخش سلامت ازجمله اهداف برگزاري نمايشگاه فوق مي باشد.
وي يادآور شد: دومين نمايشگاه تجهيزات پزشكي، دندانپزشكي و آزمايشگاهي در مدت برگزاري از ساعت 15 الي 21:30 در محل دائمي نمايشگاههاي بين المللي استان قزوين واقع در بلوار امام خميني(ره) جنب صدا و سيما جهت بازديد علاقه مندان و متخصصين داير خواهد بود.
7389/ 6128

سرخط اخبار استان‌ها