بیست و یكمین نمایشگاه مطبوعات گشایش یافت

تهران-ایرنا- بیست و یكمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری ها لحظاتی پیش (امروز یكشنبه) با حضور حجت الاسلام والمسلمین دكتر حسن روحانی رییس جمهوری در مصلای امام خمینی (ره) به طور رسمی گشایش یافت.

به گزارش خبرنگار فرهنگی ایرنا، در آیین افتتاحیه این نمایشگاه علی جنتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و جمعی از مسئولان كشوری، سفرا و میهمانان داخلی و خارجی، مدیران عامل خبرگزاری ها و نشریات كشور و اصحاب رسانه حضور دارند.
بیست و یكمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری روز گذشته (شنبه) نخستین روز فعالیت خود را آغاز كرد. بازدید عمومی دومین روز بیست و یكمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری ها از ساعت 11 خواهد بود.
بیست و یكمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری ها با شعار نقد منصفانه، پاسخ مسئولانه برگزار می شود.
امسال این نمایشگاه با رویكرد خانواده محوری، با هدف آشتی خانواده ها با مطبوعات و رسانه ها و دعوت از همه خانواده ها از كودكان تا كهنسالان برای حضور در نمایشگاه و پیوند آنها با رسانه و ترغیب و تشویق برای مطالعه انجام گرفته است.
در نمایشگاه امسال گروه دین و اندیشه با 27 شركت كننده، فرهنگی و هنری 57، سیاسی و اقتصادی 79، آموزشی و تخصصی 71، عمومی و خانواده 44 و كودك و نوجوان با 7 شركت كننده در نمایشگاه مطبوعات حضور پیدا كرده اند.
حضور پر رنگ نشریات دانشجویی، استانی، منطقه ای، محلی، هنری، خانواده، علمی، فناوری، الكترونیك، سایت های مختلف خبری و ... نیز در این دوره نمایشگاه به صورت متنوع قابل مشاهده و چشمگیر است.
بیست و یكمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاریها 16 تا 22 آبان ماه 94 با شعار نقد منصفانه، پاسخ مسئولانه، با حضور بالغ بر 700 رسانه در 567 غرفه در مصلای بزرگ امام خمینی(ره) برپا خواهد بود و همه روزه از ساعت 9 تا 20 پذیرای علاقه مندان وبازدیدكنندگان از این رویداد بزرگ رسانه ای كشور خواهد بود.
فراهنگ 1355** 1569