دادستان دزفول:تعدادي از سارقان زورگير شناسايي و دستگير شدند

دزفول - ايرنا - دادستان عمومي و انقلاب دزفول گفت:با تلاش ماموران انتظامي و نيروهاي بسيج تعدادي از سارقان زورگير در سطح اين شهرستان شناسايي و دستگير شدند.

به گزارش ايرنا احمد قهرماني روز يكشنبه در نشست خبري افزود:اين سارقان كه از افراد سالخورده سرقت مي كردند در چندين نقطه از شهر دزفول دست به زورگيري و سرقت زده و موجب نا امني براي افراد سالخورده شده بودند.
وي با بيان اينكه تاكنون چند تيم از سارقان زورگير در سطح شهرستان دزفول شناسايي و دستگير شده اند اظهار كرد:نيروهاي بسيجي نيز در كنار ماموران انتظامي در شناسايي و دستگيري اين سارقان نقش داشته اند.
دادستان دزفول گفت:با هماهنگي نيروي انتظامي دزفول اكيپ ويژه اي براي دستگيري خرده سارقان وارد عمل شده و دستگاه قضايي نيز آماده است تا اين سارقان را به اشد مجازات برساند.
وي همچنين در خصوص انتشار برخي شايعه هاي نگران كننده در فضاي مجازي گفت:شايعه هاي منتشره در فضاي مجازي فاقد اعتبار بوده و از مردم تقاضا مي شود بدون تحقيق و بررسي به مطالب ارائه شده در فضاي مجازي اعتماد نكنند.
قهرماني افزود:پليس فتا در پي شناسايي افرادي است كه با شايعه پراكني در فضاي مجازي موجب نگراني مردم شده اند.
وي گفت:با افرادي كه با وجود اطلاع از دروغ بودن مطلبي اقدام به انتشار آن نمايند طبق قانون برخورد شده و قانون مجازات سختي براي آنان در نظر گرفته است.
دادستان عمومي و انقلاب شهرستان دزفول در خصوص انتخابات مجلس شوراي اسلامي و خبرگان رهبري نيز گفت:نخستين جلسه ستاد پيشگيري از جرايم انتخاباتي هفته آينده برگزار مي شود ضمن اينكه تاكنون موردي از جرايم انتخاباتي در شهرستان دزفول گزارش نشده است.
7278/6068