سرمربي استقلال تهران: با گل تيم پديده مشهد شيرازه تيم ما به هم ريخت

مشهد-ايرنا- سرمربي تيم استقلال تهران گفت: با گل تيم فوتبال پديده در دقيقه هاي نخست مسابقه شيرازه تيم ما به هم ريخت.

به گزارش خبرنگار ورزشي ايرنا پرويز مظلومي عصر جمعه در نشست خبري بعد از مسابقه تيمهاي استقلال تهران و پديده مشهد در ورزشگاه ثامن الائمه (ع) اين شهر افزود: بازيكنان تيم ما در نيمه نخست بازي شايان توجهي را از خود ارائه ندادند و لذا در نيمه دوم سيتسم بازي را تغيير داديم و چند مورد دروازه تيم حريف را تهديد كرديم.
وي تصريح كرد: بازيكنان ما نتوانستند از موقعيت هاي پيش آمده براي بازكردن دروازه تيم پديده بهره بيشتري ببرند و در غير اين صورت نتيجه بهتري مي گرفتيم.
مظلومي گفت: چند موقعيت مسلم پنالتي را به دليل جو رواني ايجاد شده بر عليه استقلال در مسابقه با پديده مشهد از دست داديم.
وي بدون توضيح بيشتر گفت: آن قدر فشار و جو بر عليه استقلال تهران ايجاد شده بود كه حتي داور مسابقه مجبور شد دو موقعيت مسلم پنالتي را به نفع تيم ما نگيرد.
سرمربي تيم استقلال تهران گفت: تاكنون كمتر در مورد داوري رقابتها صحبت مي كردم ولي در اين مسابقه مجبور به انتقاد از شيوه داوري شدم.
مظلومي گفت: اشتباههاي داوري عليه استقلال از بازي با راه آهن شروع شده است كه در آن بازي داور يك گل و يك پنالتي ما را اعلام نكرد و در پايان آن رقابت از تيم راه آهن عذر خواهي كرد و اين مساله به فشارهاي رواني بر عليه تيم ما افزود.
سرمربي تيم پديده مشهد هم گفت: بازيكنان ما فوتبال بسيار با كيفيتي را در مقابل تيم استقلال تهران انجام دادند و بعد از باز كردن دروازه تيم حريف در دقيقه هاي نخست بازي باز هم بر حملات خود بر دروازه استقلال افزوديم و چند مرتبه آن را تهديد كرديم.
محمد رضا مهاجري گفت: با وجود تلاشهاي بسيار بازيكنان در نيمه دوم يكي از بازيكنان ما در زمان ضربه ايستگاهي بازيكن استقلال به اشتباه گل به خودي زد كه اين مساله روند بازي را تغيير داد و در نهايت بازي با نتيجه مساوي به اتمام رسيد.
وي گفت: چند مرتبه موقعيت كامل گل را از دست داديم و نتوانستيم از فرصتهاي پيش آمده براي بازكردن دروازه حريف استفاده مطلوب بكنيم.
سرمربي تيم پديده مشهد گفت: با بررسي كامل بازي هاي قبلي تيم استقلال و شناخت كامل نسبت به نقاط قوت و ضعف تيم استقلال به مصاف اين تيم رفتيم.
وي خاطر نشان كرد: داور مسابقه خطاي مسلم بازيكن تيم استقلال بر روي ايگور پراهيچ يكي از بازيكنان ما را نگرفت در صورتي كه اين خطا به طور مسلم پنالتي بود.
تيم فوتبال پديده مشهد در راستاي هفته هشتم رقابتهاي ليگ برتر فوتبال باشگاههاي كشور در ورزشگاه ثامن الائمه (ع) اين شهر به مصاف تيم صدر جدولي استقلال تهران رفت و در پايان هر دو تيم به نتيجه مساوي يك بر يك رضايت دادند.
تيم سياه جامگان خراسان ديگر نماينده مشهد در رقابتهاي ليگ برتر فوتبال هم عصر جمعه در اصفهان به نتيجه مشابه يك بر يك در مقابل تيم سپاهان اين شهر دست يافت.ك/2
2095/1211