پيروزي برزيل و اروگوئه/ادامه ناكامي آرژانتين

تهران- ايرنا- تيم هاي برزيل و اروگوئه در ادامه ديدارهاي مقدماتي كنفدراسيون فوتبال آمريكاي جنوبي (كونمبول) جام جهاني 2018 روسيه برابر حريفان خود به پيروزي رسيدند.

به گزارش ايرنا ازساكرنت، تيم ملي فوتبال برزيل سه شنبه شب در مرحله مقدماتي جام جهاني 2018 روسيه با نتيجه 3 بر يك برابر ونزوئلا به برتري رسيد.
ويليان هافبك چلسي دو بار و اوليويرا يك بار براي برزيل گلزني كردند. تك گل ونزوئلا را نيز سانتوس به ثمر رساند. برزيل در ديدار بعدي خود در روز 13 نوامبر (22 آبان) به مصاف آرژانتين مي رود.
تيم ملي فوتبال آرژانتين با تساوي برابر پاراگوئه در مرحله مقدماتي بدون پيروزي باقي مانده است.
شاگردان جراردو مارتينو (سرمربي تيم فوتبال آرژانتين) با شكست 2 بر صفر هفته گذشته برابر اكوادور، اكنون به تساوي بدون گل برابر پاراگوئه رضايت دادند.
تيم ملي فوتبال آرژانتين در اين ديدار، ليونل مسي و سرخيو آگوئرو را به علت مصدوميت در اختيار نداشت.
اكوادور با نتيجه 2 بر صفر بوليوي را شكست داد. آنها از دو مسابقه خود دو پيروزي كسب كرده اند. اكوادور در ديدار پنجشنبه برابر آرژانتين نيز با همين نتيجه 2 بر صفر به برتري رسيده بود.
در ديدارهاي ديگر روز سه شنبه، اكوادور با نتيجه 2 بر صفر برابر بوليوي و شيلي با نتيجه 4 بر 3 برابر پرو به برتري رسيدند.
شيلي در مرحله مقدماتي جام جھاني 2018 در آمريكاي جنوبي يك هفته قبل توانست با نتيجه 2 بر صفر حريف قدرتمندي مانند برزيل را شكست دهد.
در ديگر ديدار مقدماتي جام جهاني در منطقه كونمبول، اروگوئه با نتيجه 3 بر صفر برابر كلمبيا به برتري رسيد. ديه گو گودين در دقيقه 34 و ديه گو رولان و هرناندز گل هاي اروگوئه را به ثمر رساندند.
خامس رودريگز به علت مصدوميت در ديدار تيم كلمبيا حضور نداشت و خوان كوادرادو نيز در دقيقه 93 اخراج شد.
ورزشي**1210**1584