كتاب ملي 'هستي' در بندرعباس نقد و بررسي مي شود

بندرعباس- ايرنا - نشست نقد و بررسي كتاب ملي 'هستي' با حضور فرهاد حسن زاده نويسنده اثر 22 مهر در سالن همايش هاي كانون پرورش فكري كودكان و نوجوانان بندرعباس برگزار مي شود.

به گزارش ايرنا ، مديركل كتابخانه هاي عمومي هرمزگان در اين نشست گفت: فرهاد حسن زاده از نويسندگان مطرح كشور است كه تاكنون بيش از80 اثر در حوزه ادبيات كودك ، نوجوان و بزرگسال به رشته تحرير درآورده است
محسن زينلي تختي افزود: كتاب 'هستي' آخرين اثر حسن زاده در حوزه ادبيات نوجوان است و در اين كتاب روزهاي آغازين جنگ تحميلي با زباني كودكانه از زبان يك دختربچه نوجوان روايت مي شود.
وي با اشاره به اهميت برگزاري نشست ها بيان كرد: نقد و بررسي كتاب با حضور اعضاي فعال كتابخانه برگزار مي گردد و آثار فاخر ادبي مورد نقد و بررسي كتابخوان قرار مي گيرد.
مديركل كتابخانه هاي عمومي هرمزگان ادامه داد: برگزاري نشست نقد و بررسي كتاب باعث مي شود علاقه مندان به كتابخواني علاوه بر مطالعه دقيق كتاب با شيوه هاي داستان نويسي و نقدنويسي نيز آشنا شده و در آينده خود كتاب فاخري را در استان تاليف نمايند.
زينلي تختي ضمن بيان اينكه برنامه هاي ويژه اي براي ترغيب كودكان و نوجوانان به كتابخواني در نظر گرفته شده است ، گفت: در ماه گذشته نخستين نشست كتاب خواني تخصصي ويژه 'كودك ، نوجوان و مادران قصه گو' برگزار شد.
گفتني است كتاب 'هستي' آخرين اثر فرهاد حسن زاده با موضوع داستان كودك و نوجوان منتشر شده و جلسه نقد و بررسي اين كتاب با همكاري اداره كل كتابخانه هاي عمومي و كانون پرورش فكري كودكان و نوجوانان 22مهرماه از ساعت 16 تا 18 در سالن همايش هاي كانون پرورش فكري كودكان و نوجوانان برگزار مي گردد. ك/3
7195/6048