۲۰ مهر ۱۳۹۴،‏ ۲۲:۲۵
کد خبر: 81796723
۰ نفر
رئیس جمهوری مازندران را به مقصد تهران ترك كرد

ساری-ایرنا- حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی رئیس جمهوری با پایان یافتن سفر یكروزه به استان مازندران دقایقی پیش این استان را از طریق فرودگاه دشت ناز ساری به مقصد تهران ترك كرد.

رئیس جمهوری به همراه شش وزیر و چند تن از معاونانش صبح امروز با استقبال رسمی مقام های محلی از جمله نماینده ولی فقیه و استاندار مازندران وارد این استان شد و سخنرانی در اجتماع بزرگ مردم استان در ورزشگاه شهید متقی ساری نخستین برنامه وی بود.
تعریف 45 پروژه با اختصاص 991 میلیارد تومان از دستاوردهای مهم سفر رئیس دولت یازدهم به استان مازندران بوده است.
دیدار با نخبگان و برگزیدگان استان مازندران ، شركت در جلسه توسعه و سرمایه گذاری و جلسه شورای اداری از دیگر برنامه های رئیس جمهوری در این سفر بوده است.
در سفر یكروزه هیات دولت به مازندران وزیر بهداشت ، درمان و آموزش پزشكی به عنوان نماینده رئیس جمهوری به شهرستان آمل رفت ، وزیر آموزش و پرورش میهمان مردم قائمشهر ، سیمرغ و جویبار شد و وزیر اطلاعات هم در جمع مردم تنكابن و عباس آباد حضور یافت.
وزیر راه به بابل رفت ، وزیر كشور در ساری ماندگار شد و دستیار ویژه رئیس جمهوری در امور اقوام و اقلیت های دینی هم میهمان مردم رامسر شد.
رئیس سازمان میراث فرهنگی به نوشهر و چالوس عزیمت كرد ، وزیر نیرو به عنوان نماینده رئیس جمهوری در شرق مازندران میهمان مردم شهرستان های نكا ، بهشهر و گلوگاه شد ، معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده در میاندرود در جلسه شورای اداری و جمع زنان نخبه مازندران شركت كرد و محل ماموریت رئیس مركز توسعه روستایی ریاست جمهوری هم سوادكوه بود.
معاون پارلمانی رئیس جمهوری در مجلس در میان مردم بابلسر و فریدونكنار حضور یافت و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست هم ضمن افتتاح نخستین كارخانه كمپوست شرق مازندران در بهشهر ، از تالاب بین المللی میانكاله در این شهرستان بازدید كرد.
شبك 6990/1654 ** 1064